Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łochów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łochowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Łochów – miasto z terenu województwa mazowieckiego, powiatu węgrowskiego, położone jest na Mazowszu w Dolinie Dolnego Bugu. Mieszka tu 6761 mieszkańców.

Dawniej wieś lokowana już w średniowieczu, pierwsze wzmianki pochodzą z XIV wieku o początkowej nazwie Łochowiecz. Znaczny rozwój miasta nastąpił w 1862 roku, miało to związek z budową linii kolejowej.

Od 1931 roku właścicielem ziem był Eryk Kurnatowski, znany pasjonat koni, który założył w Łochowie stadninę notowaną na pierwszym miejscu w Polsce.

W 1968 roku nadane zostały miastu prawa miejskie, wiązało się to również z dużym rozwojem miasta, włączaniem w jego granicę okolicznych osad, budową nowych dróg.

Będąc w Łochowie, warto zwiedzić pałac neorenesansowy, budynek poczty, parowozownię, przepompownie, fabrykę w Łochowie Fabrycznym.

Krzyżują się tu dwie drogi krajowe nr 50 CiechanówPłońskWyszogródSochaczewMszczonówGrójecGóra Kalwaria – Kołbiel – Mińsk Mazowiecki – Łochów – Ostrów Mazowiecka oraz nr 62 StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłock – Wyszogród – Nowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – Wyszków – Łochów – WęgrówDrohiczynSiemiatycze.

Większość z obecnie zarejestrowanych podmiotów gospodarczych w Łochowie to małe prywatne warsztaty samochodowe, które oferują specjalistyczne usługi z zakresu czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Usługi takie jak regeneracja DPF-a czy oczyszczanie filtra DPF to jedne z najczęściej wybieranych usług w serwisach w Łochowie od momentu kiedy usuwanie filtra zostało zabronione. Cennik usług dla miasta Łochów podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łochowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Łochowie 320
Regeneracja filtra FAP w Łochowie 320
Mycie katalizatora w Łochowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Łochowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Łochowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łochowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Łochowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Łochowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łochowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łochowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Łochowa do regeneracji i czyszczenia

Z Łochowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łochów Osiedle Leśna Aleja Pokoju LOC919 52.528240/21.685810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer