Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wyszogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wyszogrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Wyszogród to położone w powiecie płockim, w województwie mazowieckim miasto, którego szukać należy nad brzegiem Wisły, a konkretnie na jej prawym brzegu. Pierwsza wzmianka, jaka pojawiła się na temat Wyszogrodu, pochodzi z 1065 roku, jednak wiadomo na pewno, że miasto pełniło swoją funkcję centrum kulturowego znacznie wcześniej, a osadnictwo Słowian tutaj udowodniono nawet dla VII wieku. Charakterystycznym elementem miasta był gród warowny na Górze Zamkowej, a sama osada była punktem granicznym, celnym i broniła przeprawy przez Wisłę. Prawa miejskie nadano miastu w 1398 roku, co było tylko formalnym potwierdzeniem statusu miasta. Jak wiele idyllicznych historii miasta, tak i tę przerwała wojna, a konkretnie potop szwedzki, a na dodatek niewiele później wysiłki w odbudowie miasta przerwał wielki pożar.

Dopiero dwa wieku później rewolucja przemysłowa, zbudowane zakłady pracy zmieniły nieco sytuację miasta, jednak złoty wiek dla Wyszogrodu dawno przeminął. W Wyszogrodzie krzyżują się dwie ważne trasy komunikacyjne, a mianowicie droga krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłock – Wyszogród – Nowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrów – Drohiczyn – Siemiatycze) i droga krajowa numer 50 (CiechanówPłońsk – Wyszogród – SochaczewMszczonówGrójecGóra Kalwaria – Kołbiel – Mińsk Mazowiecki – Łochów – Ostrów Mazowiecka). Dzięki temu w Wyszogrodzie do regeneracji można wysłać filtry cząstek stałych oraz zregenerować katalizatory. Poniżej, z Wyszogrodu zebraliśmy najniższe ceny za usługi czyszczenia naprawy i regeneracji DPF FAP i katalizatorów, zarówno utleniających, jak i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wyszogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wyszogrodzie 320
Regeneracja filtra FAP w Wyszogrodzie 320
Mycie katalizatora w Wyszogrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR w Wyszogrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wyszogrodzie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wyszogrodzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Wyszogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Wyszogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wyszogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wyszogrodzie i wygodnie wyślij filtr DPF z Wyszogrodu do regeneracji i czyszczenia

Z Wyszogrodu filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wyszogród Zamieście Adama Mickiewicza WOD01N 52.391201/20.187170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer