Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sokołów Małopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sokołowie Małopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sokołów Małopolski to położone w województwie podkarpackim miasto, w pobliżu rzeki Trzebośnicy. Szukać Sokołowa Małopolskiego należy w granicach powiatu rzeszowskiego, wśród miast aglomeracji rzeszowskiej. Obecnie miasto liczy sobie niemal 4100 mieszkańców. Prawa miejskie nadano Sokołowowi Małopolskiemu w 1569 roku. Początkowo Sokołów był zaledwie niewielką osadą łowiecką, lecz po nadaniu Janowi z Pilczy Pileckiemu zaczął przeżywać swój rozkwit, a jako miasto zyskał prawo do organizowania na przykład targowisk.

Miasto miało łatwiejsze i trudniejsze chwile, do tych trudniejszych zaś można zaliczyć ograbienie przez "Diabła Łańcuckiego" czyli Stanisława Stadnickiego. Sokołów stulecia temu był węzłem komunikacyjnym, ponieważ przez teren miasta biegły szlaki handlowe "krakowski" i "madziarski" prowadzące, odpowiednio, do Krakowa i na Węgry. Obecnie jest nie inaczej, ponieważ przez Sokołów Małopolski biegną ważne szlaki komunikacyjne, takie jak droga krajowa numer 19 (Kuźnica – BiałystokSiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartówLublinKraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów MałopolskiRzeszówDukla – Barwinek), ekspresowa S19 (Kuźnica – Sokółka – Korycin – Knyszyn – Dobrzyniewo Duże – Choroszcz – Siemiatycze – Rudnik – Nisko – Rzeszów – Barwinek), droga wojewódzka numer 875 (MielecKolbuszowaSokołów MałopolskiLeżajsk) oraz wojewódzka numer 881 (Sokołów MałopolskiŁańcutKańczugaPruchnik – Żurawica).

Warto również zaznaczyć, że z Sokołowa Małopolskiego można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Ceny czyszczenia filtrów DPF FAP i katalizatorów z Sokołowa Małopolskiego zebraliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sokołowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sokołowie Małopolskim 320
Regeneracja filtra FAP w Sokołowie Małopolskim 320
Mycie katalizatora w Sokołowie Małopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Sokołowie Małopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sokołowie Małopolskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sokołowie Małopolskim 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Sokołowie Małopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Sokołowie Małopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sokołowie Małopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sokołowie Małopolskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Sokołowa Małopolskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Sokołowa Małopolskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sokołów Małopolski Rynek Lubelska SMP01N 50.236439/22.123890 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer