Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sulmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sulmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Sulmierzyce to położone w powiecie krotoszyńskim, w województwie wielkopolskim miasto, którego szukać należy nad Czarną Wodą, na granicy województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Sulmierzyc (których nazwa pochodzi od staropolskiego imienia) pochodzą z 1297 roku, jednak gród obronny istniał tu już najprawdopodobniej jeszcze przed XIII wiekiem. Prawa miejskie Sulmierzycom nadał Kazimierz Jagiellończyk, w roku 1457, co najprawdopodobniej nie miałoby miejsca, gdyby nie starania starosty z Odolanowa. Podobnie sytuacja ukształtowała się, gdy w 1972 roku prawa miejskie Sulmierzycom odebrano, jedynie dzięki staraniom mieszkańców miasta i Wacława Rogalińskiego. Obecnie w Sulmierzycach mieszka niemal 2900 osób.

Wśród zabytków Sulmierzyc wymienić można ratusz miejski (drewniany, unikatowej konstrukcji), który na chwilę obecną pełni rolę muzeum, kościół Wniebowzięcia NMP, wiatrak, domy mieszkalne i grodzisko. Przez Sulmierzyce biegnie jedna droga wojewódzka, numer 444 (KrotoszynOdolanówOstrzeszów), jednak w bezpośrednim sąsiedztwie Sulmierzyc znajdziemy drogi krajowe numer 15 (TrzebnicaMilicz – Krotoszyn – Jarocin – Miąskowo – MiłosławWrześnia – Gniezno – Trzemeszno – Wylatowo – StrzelnoInowrocławToruńBrodnicaLubawaOstróda) i 36 (ProchowiceLubinŚcinawa – Wińsko – Załęcze – Rawicz – Krotoszyn – Ostrów Wielkopolski). Dzięki temu dojazd do Sulmierzyc jest łatwy, a pracujący w Sulmierzycach mechanicy zajmujący się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Niewiele osób wie, ale z Sulmierzyc można wysłać do czyszczenia i naprawy DPF FAP i SCR, a ceny dla Sulmierzyc umieszczone zostały w poniższej tabeli.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sulmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sulmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP w Sulmierzycach 320
Mycie katalizatora w Sulmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR w Sulmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sulmierzycach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sulmierzycach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Sulmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Sulmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sulmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer