Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów w Wrocław

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Wrocław

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

Pod względem liczby ludności zajmuje czwarte miejsce w kraju, piąte natomiast pod względem powierzchni, jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, ulokowaną w południowo-zachodniej Polsce w województwie dolnośląskim, nad rzeką Odrą. Wrocław nazywany Perłą Ziem Odzyskanych, polską Doliną Krzemową, miastem mostów, opisywane na wiele sposobów, ale żaden nie odda w pełni ducha tego miasta.

Trzy lata z rzędu, bo w 2015, 2016 i 2017 miasto zostało sklasyfikowane w pierwszej setce rankingu „Najlepsze miasta do życia”.

Pochodzenie nazwy miasta nie jest do końca znane, opisuje się ją jako gród Wrocława, imię to było bardzo popularne wśród rycerstwa polskiego.

Po raz pierwszy o Wrocławiu wspomina się w roku 1000, od początku znajdował się pod panowaniem Piastów i był główną siedzibą królestwa, jest również najstarszym miastem Polskim pod względem uzyskania praw miejskich, otrzymał je przed 1214 rokiem. Gall Anonim pisał w swoich kronikach o Wrocławiu, Krakowie oraz Sandomierzu jako o trzech głównych stolicach Królestwa Polskiego.
Początkiem XIX wieku mieszkało tu tylko 78 tysięcy osób, obecnie we Wrocławiu mieszka ok. 638 586 mieszkańców.

Mimo trudnego czasu, jakim był okres wojenny, w mieście zachowało się wiele oryginalnych budowli, również wiele zostało odrestaurowanych bądź odbudowanych, które obecnie wpisane są do rejestru zabytków Wrocławia. Warte uwagi są: Stary oraz Nowy Ratusz na Rynku, archikatedra św. Jana Chrzciciela, bazylika św. Elżbiety, neogotycki kościół św. Michała Archanioła, katedra greckokatolicka pw. św. Wincentego i św. Jakuba, neogotycki Dworzec Główny, Hala Stulecia, Opera Wrocławska, Hala Targowa. Ratusz wrocławski jest najstarszym ratuszem w kraju, w jego wieży znajduje się najstarszy dzwon zegarowy oraz najstarszy zegar wieżowy, w piwnicach budynku znajduje się również najstarsza restauracja w Europie.

Wrocław nazywany jest miastem mostów lub Wenecją Północy, znajduje się tu największa liczba mostów w Polsce, ponadto jako jedyne w kraju ma wypełnioną wodą fosę miejską. Jeszcze przed II wojną światową zapisanych było 303 tych budowli, obecnie jest ich około 400.

Miasto tuż po Warszawie posiada drugi pod względem dochodów i wydatków budżet w Polsce. Wskaźnik bezrobocia liczony jest na poziomie 3,9%, a dochód na jednego mieszkańca to 6025 zł. Wrocław to również miasto milionerów, gdyż mieszka tu ponad 400 osób, których dochody przekraczają 1 mln złotych.

W mieście krzyżują się drogi europejskie, krajowe oraz wojewódzkie: A4 (Jędrzychowice – Korczowa), DK5 (Nowe Marzy – Lubawka), DK94 (Zgorzelec – Korczowa), DK98, DW320 (Kozanów – Rędziny), DW336, DW337, DW342 (Wrocław – Strupina), DW347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), DW349, DW356, DW362, DW395 (Paczków – Wrocław), DW453 oraz DW455 (Wrocław – Oława). Wrocław więc ma bardzo dobrą sieć dróg, silnie zorientowaną na centrum miasta, to od niego wychodzi większość dróg, mając kształt promienisty.
Miasto jest również największym ośrodkiem kulturalnym i intelektualnym w kraju, o wieloletniej tradycji. Tu odbywa się Światowy Kongres Intelektualistów w Obronie Pokoju, Kongres Eucharystyczny, tu odbyły się Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Kobiet, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Mężczyzn. W 2016 roku miasto zostało Europejską Stolicą Kultury oraz Światową Stolicą Książki, odbył się tu również konkurs Europejskiej Nagrody Filmowej.
Miasto zapewnia szeroką ofertę kulturalną i rozrywkową swoim mieszkańcom oraz turystom, znajduje się tu wiele teatrów, kin, muzeów, galerii sztuki, klubów muzycznych, pubów. Co roku odbywa się tu wiele festiwalów filmowych, na terenie miasta znajduje się również najpopularniejszy w całej Europie park wodny z działającymi cały rok basenami krytymi i odkrytymi.
Dawniej miasto podzielone było na pięć osiedli, obecny podział dzieli je na 48 osiedli np. Fabryczna-Gajowice, Krzyki-Gaj, Psie Pole-Widawa, Stare Miasto-Zacisze. Wrocław posiada, znaczną liczbę szpitali i dzięki wielu zabiegom znany jest na całym świecie. W 1958 roku właśnie tutaj dokonano pierwszej w kraju operacji na otwartym sercu, a w 1966 roku pierwszą operację przeszczepienia nerki od żywego dawcy.
Wrocław sąsiaduje z Czernicą, Długołęką, Kobierzycami, Obornikami Śląskimi oraz z Wisznią Małą.

Katalizator samochodowy

 

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF/FAP i katalizatorów we Wrocławiu.

Wrocław oferuje również bogatą ofertę dla miłośników motoryzacji, co roku kierowcy spotykają się na targach motoryzacyjnych, działa tu również automobilklub dla fanów zabytkowych aut z całej Polski. W mieście znajduje się wiele stacji benzynowych, warsztatów samochodowych i autoryzowanych serwisów oferujących bogatą ofertę usług dla naprawy i prawidłowej eksploatacji samochodu. Jak podaje wrocławski wydział komunikacji, większa ilość zarejestrowanych samochodów to te z silnikiem wysokoprężnym diesel. Jednostki te swoją świetność zawdzięczają długiej żywotności, niskiej cenie oleju napędowego oraz dobremu zdaniu wielu kierowców. Jednak od kilku lat kierowcy narzekają na wysoce zaawansowany osprzęt, który z czasem się psuje, a jego naprawa to nie mały wydatek. Najbardziej kłopotliwym elementem, z którym zgłaszają się kierowcy do serwisów samochodowych, jest filtr cząstek stałych

Po wprowadzeniu przez Parlament Europejski norm emisji spalin obowiązujących w całej Europie, producenci samochodów musieli wyposażyć nasze samochody w element, który oczyści spaliny produkowane przy spalaniu oleju napędowego i pozwoli naszemu autu poruszać się po drogach. Filtr cząstek stałych potrafi być bardzo skomplikowanym urządzeniem, a co za tym idzie drogim w eksploatacji, zwłaszcza gdy korzystamy z usług autoryzowanego serwisu DPF-ów. Zalecaną procedurą przez producentów samochodów jest wypalanie filtra w serwisie, zwłaszcza jeśli nasz samochód służy tylko i wyłącznie do jazdy miejskiej.
Gdy auto zaczyna dymić, traci moc, a na desce rozdzielczej zapala się kontrolka filtra, oznacza to zapchany filtr DPF, zazwyczaj problem występuje, gdy jego powierzchnia zapełni się w ponad połowie zanieczyszczeniami. A moment ten przychodzi zazwyczaj po przejechaniu 100 000 do 200 000 km. Teoretycznie w tym momencie filtr powinien zostać wymieniony na nowy, jednak jego cena to w zależności od modelu nawet i kilka tysięcy złotych. Stąd wiele serwisów i warsztatów zaleca profesjonalny proces regeneracji filtra cząstek stałych. 

W 100% skuteczny proces regeneracji elementu możliwy jest po wykonaniu go tylko i wyłącznie w profesjonalnym warsztacie, w specjalnie dedykowanej do tego procesu maszynie, przez wykwalifikowanego pracownika, tylko wtedy mamy pewność, że nasz element działać będzie jak nowy.
Gdy już będziemy mieli pewność, że nasz DPF lub FAP wymaga regeneracji, należy zdemontować go w warsztacie samochodowym i odesłać do serwisu. Tam zostanie poddany oględzinom przez pracownika pracowni, polegać one będą na ocenie fizycznej filtra, ocenie wizualnej, pod względem uszkodzeń czy ubytków. Gdy pracownik stwierdzi, że filtr nadaje się do czyszczenia, montuje dedykowane dla niego adaptery, dzięki którym możliwe będzie umieszczenie go w maszynie. Pierwszy etap regeneracji filtra to podłączenie go do przewodu powietrza w celu sprawdzenia przepływu powietrza przez DPF, w tym momencie następuje również wydruk parametrów sprzed czyszczenia, dzięki którym pracownik wie, jak bardzo zapchany jest filtr. Następny etap to zamiana przewodu powietrznego na wodny. Dzięki niemu woda pod wpływem wysokiego ciśnienia wypłukuje z filtra zanieczyszczenia, pyły, popiół oraz cząstki sadzy. W tym momencie do filtra aplikowany jest również specjalny płyn/preparat, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się trudnych zanieczyszczeń. Zazwyczaj taki proces czyszczenia trwa około godziny, po jego zakończeniu następuje ponowny wydruk parametrów filtra tak, aby pracownik mógł ocenić czy cały proces czyszczenia filtra FAP był skuteczny, jeżeli jego wynik nadal wskazuje ponad 20 mbar, proces czyszczenia powtarza się. Po prawidłowo zakończonym procesie czyszczenia filtra następuje jego suszenie gorącym powietrzem, trwa to zazwyczaj około 20 minut. Następnie następuje chłodzenie filtra tak, aby możliwe było jego wyjęcie z maszyny, trwa to około 50 minut. Po tym czasie filtr zostaje wymontowany z maszyny, rozebrany z adapterów, a pracownik myje wlot oraz wylot filtra, oraz dokonuje jego wizualnej oceny. Następnie filtr zostaje odesłany do klienta jeszcze tego samego dnia. Razem z filtrem klient dostaje dwuletnią gwarancję oraz oba wydruki parametrów sprzed i po regeneracji.

Prawidłowo zregenerowany filtr cząstek stałych nadal spełnia taką samą normę spalin jak przed zabiegiem oraz nie powinien sprawiać kłopotu przez kolejnych kilkaset tysięcy kilometrów. Cennik usług dla miasta Wrocławia usług takich jak wypalanie filtra, czyszczenie filtra FAP czy płukanie filtra DPF podane będą w tabeli poniżej.

 

 

 

Slider image

Czy w Wrocławiu można wyremontować filtr cząstek stałych?

Filtry cząstek stałych i katalizatory w Wrocławiu można naprawić w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów FAP lub skontaktować się telefonicznie i ustalić wysyłkę kurierem.

Jak odbywa się regeneracja filtrów DPF i FAP w Wrocławiu?

 • Odbieramy filtry DPF i FAP kurierem lub przywozimy we własnym zakresie
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory trafiają do firmy gdzie specjalnym urządzeniem oceniany jest monolit
 • Jeśli stan filtra DPF umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na specjalnych przyrządach, filtr jest instalowany do przyrządu do czyszczenia
 • Po odnowieniu parametrów filtrów części są jeszcze raz testowane suszone ciepłym powietrzem oraz wraz z wydrukami wysyłamy do klienta

Jaka jest cena naprawy filtrów DPF w Wrocławiu?

Cena naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów nie ulega zmianom i wynosi niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak doręczyć filtry cząstek stałych do zakładu regeneracji w Wrocławiu?

Najlepszym sposobem jest filtr FAP wysłać do firmy zajmującej się regeneracją w Wrocławiu kurierem którego możemy Państwu umówić aczkolwiek oczywiście zapraszamy do odwiedzin w naszym laboratorium gdzie można przyjrzeć się jak przebiega naprawa filtrów.

Jakie filtry DPF da się poddawać regeneracji w Wrocławiu?

W praktyce wszystkie filtry i katalizatory SCR można poddawać naprawie w tym:
  • filtry cząstek stałych do aut osobowych
  • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów użytkowych
  • filtry cząstek stałych do TIR-ów

  Jakie są sygnały usterki systemu redukcji emisji spalin które istnieje możliwość by remontować w Wrocławiu?

  Typowe oznaki niesprawności układu redukcji emisji spalin to:
   • ograniczenie osiągów,
   • zwiększone dymienie,
   • wzrost poboru paliwa,
   • nierówna praca silnika,
   • problemy z rozruchem.

   Czemu warto wybrać laboratoria w Wrocławiu oraz naszą stronę?

   Rekomendujemy wybrać nasze usługi dlatego, że:
    • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
    • Nasze usługi są wysokiej jakości.
    • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
    • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
    • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
    Slider image

    Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wrocławiu

    Cena i koszt (netto)
    Czyszczenie filtra DPF w Wrocławiu 398
    Regeneracja filtra FAP w Wrocławiu 398
    Mycie katalizatora w Wrocławiu 398
    Płukanie katalizatora SCR w Wrocławiu 398
    Naprawa filtra cząstek stałych w Wrocławiu 398
    Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wrocławiu 1490
    Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Wrocławiu 0 *
    Serwisowe wypalanie filtra DPF w Wrocławiu 250
    * metoda prawnie zabroniona
    Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
    Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

    Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

    Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Dostępne w Wrocławiu punkty wysyłki, z których można wysłać zdemontowany filtr DPF/FAP do czyszczenia w specjalistycznej pracowni

    Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wrocławiu i wygodnie wyślij filtr DPF z Wrocławia do regeneracji i czyszczenia

    Z Wrocławia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
    Miasto Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS
    Wrocław
    Adama Mickiewicza
    WRO18N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Żegiestowska
    WRO29A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Honoriusza Balzaka
    POP-WRO57 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Bardzka
    WRO22A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Białowieska
    Popowice Północne WRO15N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Boguszowska
    Stabłowice Nowe WRO19ML Pokaż na mapie
    Wrocław
    Borowska
    WRO06L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Borowska
    WRO29N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Braniborska
    WRO09A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Braniborska
    WRO11A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Aleja Aleksandra Brücknera
    WRO02L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Budziszyńska
    WRO16A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Antonia Vivaldiego
    Nowe Lamowice POP-WRO88 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Czekoladowa
    WRO13A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Portowa
    WRO21A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Energetyczna
    Osiedle Celina WRO03N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Jurija Gagarina
    WRO26N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Gajowicka
    WRO22N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Gajowicka
    Dworek WRO04A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Gazowa
    WRO25N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Gliniana
    WRO700 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Grabiszyńska
    Grabiszyn WRO08A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Generała Stefana Grota-Roweckiego
    WRO11N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Generała Stefana Grota-Roweckiego
    WRO09N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Grunwaldzka
    WRO14A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Gubińska
    WRO04L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Hermanowska
    Kuźniki WRO31A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Honoriusza Balzaka
    WRO16N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Szybowcowa
    Gądów Mały WRO12A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Inżynierska
    Grabiszyn WRO25A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Łączności
    Osiedle Celina WRO23N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Jemiołowa
    Gajowice WRO34A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Jerzego Bajana
    Gądów Mały WRO24A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Kamienna
    WRO10L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Aleja Karkonoska
    Krzyki WRO01D Pokaż na mapie
    Wrocław
    Kiełczowska
    Osiedle Bolesława Krzywoustego WRO31N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Kiełczowska
    Osiedle Krzywoustego WRO06A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Kiełczowska
    Osiedle Krzywoustego WRO12B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Komandorska
    Osiedle Dorota-Barbara WRO06N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Krakowska
    Księże Małe POP-WRO47 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Krakowska
    Siedlec WRO01L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Krakowska
    Siedlec WRO07A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Emila Zegadłowicza
    WRO06B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Krępicka
    Leśnica WRO17N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Aleja Marcina Kromera
    WRO14L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Królewiecka
    WRO14N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Królewska
    Osiedle Jana III Sobieskiego WRO33N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Krynicka
    WRO08L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Krzemieniecka
    Grabiszyn WRO16L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Bolesława Krzywoustego
    WRO986 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Legnicka
    Popowice Południowe WRO32N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Legnicka
    Popowice Północne WRO19A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Małopanewska
    Popowice Południowe WRO15L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Miłostowska
    Gorlice POP-WRO81 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Mińska
    WRO11L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Fromborska
    WRO10N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Strachocińska
    WRO35A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Na Ostatnim Groszu
    Gądów Mały WRO24N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Obornicka
    WRO03A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Generała Leopolda Okulickiego
    Osiedle Jana III Sobieskiego WRO09B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Oleska
    Osiedle Wilanowskie WRO13N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Henryka Siemiradzkiego
    Biskupin WRO12N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Opolska
    Księże Wielkie POP-WRO72 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Osobowicka
    Osobowice WRO05B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Paprotna
    WRO28A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Pilczycka
    Pilczyce WRO02N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Litewska
    Osiedle Bolesława Krzywoustego WRO20N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Popowicka
    Popowice Północne POP-WRO34 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Promień
    Biskupin WRO203 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Racławicka
    Dworek WRO21N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Romana Dmowskiego
    WRO27N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Sielska
    Pilczyce WRO08N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Słubicka
    WRO18L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Sokola
    Dworek WRO05A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Ludwika Solskiego
    WRO28N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Sołtysowicka
    WRO30A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Stalowa
    Gajowice WRO36A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Strachocińska
    WRO19N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Strachocińska
    WRO207 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Sucha
    WRO33A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Swobodna
    Osiedle Anna WRO15A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Swobodna
    Osiedle Anna WRO12L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Władysława Syrokomli
    WRO08B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Ślężna
    WRO02A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Sieradzka
    WRO05N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Świeradowska
    WRO18A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Krynicka
    WRO23A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Opolska
    Księże Małe WRO11B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Toruńska
    WRO02B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Generała Romualda Traugutta
    Siedlec POP-WRO86 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Trzebnicka
    WRO04N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Wapienna
    WRO17L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Warmińska
    POP-WRO87 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Wełniana
    WRO26A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Widna
    WRO07L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Aleja Wiśniowa
    WRO05L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Zakładowa
    WRO30N Pokaż na mapie
    Wrocław
    Tadeusza Zielińskiego
    Osiedle Anna WRO911 Pokaż na mapie
    Wrocław
    Żernicka
    WRO32A Pokaż na mapie
    Wrocław
    Żmigrodzka
    WRO03L Pokaż na mapie
    Wrocław
    Aleja Generała Józefa Hallera
    Dworek WRO10B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Aleja Karkonoska
    Krzyki WRO03B Pokaż na mapie
    Wrocław
    Plac Grunwaldzki
    WRO13L Pokaż na mapie
    Co o tym myślisz?

    Komentarze

    Janusz
    star star star star star
    Wystawiono Rok temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Regeneracja filtrów DPF/FAP oraz czyszczenie katalizatorów to bardzo ważne działania, które warto wykonać, gdy zauważymy problemy z samochodem. Dlaczego warto umawiać się na regenerację? Poprawa wydajności silnika: Uszkodzony filtr DPF/FAP lub zanieczyszczony katalizator może powodować spadek wydajności silnika, co skutkuje większym zużyciem paliwa i zwiększonymi emisjami spalin. Regeneracja i czyszczenie tych elementów pomaga przywrócić pełną wydajność silnika. Ochrona środowiska: Uszkodzony filtr DPF/FAP lub zanieczyszczony katalizator może powodować emisję niebezpiecznych związków chemicznych do atmosfery. Regeneracja tych elementów pozwala zminimalizować emisje i chronić środowisko naturalne. Oszczędność pieniędzy: Wymiana filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów jest kosztowna. Regeneracja i czyszczenie tych elementów pozwala zaoszczędzić znacznie więcej pieniędzy, a co najważniejsze - zachować oryginalną konstrukcję samochodu. Poprawa bezpieczeństwa: Zanieczyszczone katalizatory i filtry DPF/FAP mogą spowodować awarię samochodu lub jego całkowitą utratę. Regeneracja i czyszczenie tych elementów zapewnia poprawę bezpieczeństwa jazdy.
    Natan
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 4 lata temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Ja miałem robione to wodne czyszczenie DPF we Wrocławiu i szczerze polecam!
    Tadeusz
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 4 lata temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    We Wrocławiu czyszczenie DPF? Świetna wiadomość, na pewno sam chętnie skorzystam z tej usługi przy moim Audi, bo kontrolka się coraz częściej zapala.
    Albert
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Też jestem z Wrocławia i polecam tu regenerować filtry dpf, bo ceny bardzo dobre, a efekty jeszcze lepsze.
    Miłosz
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Filtry dpf fap są w autach jak najbardziej potrzebne, szkoda tylko, że się zapychają. Jednak cieszy mnie fakt, że i we Wrocławiu można teraz takie filtry wyczyścić.