Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bardo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bardzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Bardo to leżące w powiecie ząbkowickim, w województwie dolnośląskim miasto, które znaleźć można nad rzeką Nysa Kłodzka. Bardo jest miastem o bardzo długiej historii, ponieważ pierwsze wzmianki pochodzą z 1096 roku, jednak na pewno wiemy dzięki badaniom tych terenów przez archeologów, że gród, który dał początki Bardu, istniał jeszcze w X wieku. Od 1322 roku Bardo może poszczycić się posiadaniem praw miejskich, należało ono wtedy do księstwa świdnickiego. Przez krótki okres, od 1945 do 1969 miasto pozbawiono praw miejskich, lecz Bardo odzyskało je bez większych problemów.

Obecnie w Bardzie mieszka nieco ponad 2600 osób, a miasto słynie z XI wiecznego posążka Maryi, który słynął cudami. Rozwój miejscowości zapewniali, oczywiście prócz doskonałego pod względem handlowym położenia, pątnicy i pielgrzymi, ciągnący ze wszystkich stron środkowej Europy, by klęknąć i pomodlić się przed figurką Matki Boskiej Bardzkiej. Wśród zabytków miasta wymienić można: obręb Starego Miasta, kościół Nawiedzenia NMP, klasztory, kaplice, ratusz, hotel, zajad, domy mieszkalne oraz park miejski.

Przez Bardo biegnie droga krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie – Magnice – Nadarzyn – Warszawa – RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów – Białystok – Korycin – AugustówSuwałki – Budzisko), której uzupełnieniem jest droga ekspresowa numer S8 (Magnice – Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów – Łódź – Piotrków Trybunalski – Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – Warszawa – Marki – Radzymin – Wyszków – Trzcianka – Ostrów Mazowiecka – Zambrów – Stare Jeżewo – Białystok). Sprawia to, że Bardo jest chętnie wybierane nie tylko przez pielgrzymów, ale również chcących zregenerować swoje filtry cząstek stałych lub katalizatory kierowców. Pozwoliliśmy sobie zebrać z Barda ceny za usługi naprawy DPF FAP i SCR oraz oczyszczania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bardzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bardzie 320
Regeneracja filtra FAP w Bardzie 320
Mycie katalizatora w Bardzie 320
Płukanie katalizatora SCR w Bardzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bardzie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bardzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Bardzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Bardzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bardzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bardzie i wygodnie wyślij filtr DPF z Barda do regeneracji i czyszczenia

Z Barda filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bardo Kolejowa BAO01A 50.505451/16.733370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer