Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gorzów Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mimo że w województwie lubuskim prym wiedzie inne miasto, będąc siedzibą marszałka i większości organów wojewódzkich, to jednak Gorzów Wielkopolski nie pozostaje w tyle, będąc siedzibą wojewody i zespolonej administracji rządowej na terenie województwa. Gorzów, jak na swoją renomę i rangę nie jest bardzo gęsto zaludniony, jednak ilość samochodów przypadających tu na jednego mieszkańca jest znacznie powyżej średniej. Ponieważ na 100 mieszkańców przypada tu 54 samochody, można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że w zasadzie każda rodzina posiada samochód. Jeśli policzyć dodatkowo samochody użytkowe, z czego większość to auta z silnikiem diesla, okazuje się, że mechanicy z 15 osiedli Gorzowa mają pełne ręce roboty. Mechaników, warsztatów i firm świadczących usługi w zakresie konserwacji i naprawy silników jest w Gorzowie 90. Co zrobić, aby szybko znaleźć wśród takiej liczby mechanika, który zregeneruje filtr DPF? Oczywiście skorzystać z naszej strony i specjalnie przygotowanego panelu bocznego. Po wybraniu odpowiedniej dzielnicy (Górczyn, Zawarcie, Małyszyn czy Piaski), a następnie poszukiwanej usługi (czyszczenie DPF, mycie FAP, naprawa katalizatorów) system przeniesie nas do profilu mechanika odpowiadającego naszym oczekiwaniom. Jeden telefon, by zregenerować filtr cząstek stałych.

Przez Gorzów Wielkopolski przebiega droga krajowa numer 22 (Kostrzyn nad Odrą – Wałdowice – Gorzów Wielkopolski – Wałcz – Człuchów – ChojniceStarogard Gdański – Czarlin – Malbork – Stare Pole – Elbląg) oraz droga ekspresowa S3 (ŚwinoujścieNowa SólLubinLegnicaBolkówJelenia GóraJakuszyce).

 

Filtr DPF w Audi
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Gorzów Wielkopolski

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gorzowie Wielkopolskim 398
Regeneracja filtra FAP w Gorzowie Wielkopolskim 398
Mycie katalizatora w Gorzowie Wielkopolskim 398
Płukanie katalizatora SCR w Gorzowie Wielkopolskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Gorzowie Wielkopolskim 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Gorzowie Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Gorzowie Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gorzowie Wielkopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer