Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Gorzów Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

   Mimo że w województwie lubuskim prym wiedzie inne miasto, będąc siedzibą marszałka i większości organów wojewódzkich, to jednak Gorzów Wielkopolski nie pozostaje w tyle, będąc siedzibą wojewody i zespolonej administracji rządowej na terenie województwa. Gorzów, jak na swoją renomę i rangę nie jest bardzo gęsto zaludniony, jednak ilość samochodów przypadających tu na jednego mieszkańca jest znacznie powyżej średniej. Ponieważ na 100 mieszkańców przypada tu 54 samochody, można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że w zasadzie każda rodzina posiada samochód. Jeśli policzyć dodatkowo samochody użytkowe, z czego większość to auta z silnikiem diesla, okazuje się, że mechanicy z 15 osiedli Gorzowa mają pełne ręce roboty. Mechaników, warsztatów i firm świadczących usługi w zakresie konserwacji i naprawy silników jest w Gorzowie 90. Co zrobić, aby szybko znaleźć wśród takiej liczby mechanika, który zregeneruje filtr dpf? Oczywiście skorzystać z naszej strony i specjalnie przygotowanego panelu bocznego. Po wybraniu odpowiedniej dzielnicy (Górczyn, Zawarcie, Małyszyn czy Piaski), a następnie poszukiwanej usługi (czyszczenie DPF, mycie FAP, naprawa katalizatorów) system przeniesie nas do profilu mechanika odpowiadającego naszym oczekiwaniom. Jeden telefon, by zregenerować filtr cząstek stałych.

 

 

 

Filtr DPF w Audi
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Gorzów Wielkopolski

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gorzowie Wielkopolskim 398
Regeneracja filtra FAP w Gorzowie Wielkopolskim 398
Mycie katalizatora w Gorzowie Wielkopolskim 398
Płukanie katalizatora SCR w Gorzowie Wielkopolskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Gorzowie Wielkopolskim 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Gorzowie Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Gorzowie Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer