Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków

Drugie pod względem powierzchni i liczby mieszkańców miasto w Polsce to Kraków, położony nad Wisłą w południowej części kraju, w województwie małopolskim. Jedno z najstarszych miast w Polsce, pełniło funkcję stolicy do roku 1795.
Miasto pełni zadania centrum administracyjnego, kulturalnego, naukowego, edukacyjnego, gospodarczego, usługowego i turystycznego dla województwa małopolskiego. Jest drugim, tuż po Warszawie, rynkiem powierzchni biurowej, gdyż znajduje się tu ponad milion metrów kwadratowych powierzchni biurowej.
W mieście ulokowanych jest wiele głównych placówek o znaczeniu narodowym np. Polskiej Akademii Umiejętności, Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego, Narodowego Centrum Nauki, Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego, dowództwa Sił Specjalnych RP, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Polskiego Związku Narciarskiego, Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO, Narodowy Stary Teatr, Muzeum Narodowe, Panteon Narodowy, Archiwum Narodowe, Centrum Operacji Specjalnych i wiele innych.
Kraków sąsiaduje z powiatem wielickim, proszowickim i krakowskim oraz gminami Koniusza, Liszki, Niepołomice, Skawina, Wieliczka oraz Zielonki.
W mieście ulokowanych jest 43 parki, 5 rezerwatów przyrody oraz dwa uzdrowiska w Swoszowicach i Mateczny gdzie wykonywane są zabiegi odnowy biologicznej, ze źródłami wody leczniczej, gdzie leczyć można schorzenia reumatyczne. Swoszowice są na 4. miejscu w Europie i 5. miejscu na świecie, jeżeli chodzi o uzdrowisko z zawartością siarki w wodach. Główne atrakcje turystyczne Krakowa to Zamek Królewski na Wawelu z Katedrą Wawelską, Stare Miasto – wpisane na Listę Światowego Dziedzictw UNESCO, Kolegiata św. Anny, Kazimierz z cmentarzem Remuh oraz Kopiec Kościuszki.

Jeżeli chodzi o klasyfikację Krakowa, znajduje się on również na niechlubnej liście miast raportu Światowej Organizacji Zdrowia jako jedenaste najbardziej zanieczyszczone miasto w Unii Europejskiej. Dzieje się tak ze względu na trudne położenie geograficzne, które znacznie utrudnia wentylację miasta, przez co spowija je smog. W mieście znacznie zmniejszona jest przejrzystość powietrza, przez co również znajduje się w rankingu europejskich miast z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. Źródłem tych wszystkich zanieczyszczeń są głównie piece na paliwa stałe i pył napływający spoza miasta, ale również przemysł i samochody zwłaszcza te z silnikami diesla i bez filtra cząstek stałych. Pojazdy te emitują znacznie więcej szkodliwych zanieczyszczeń, dodatkowo w ostatnich latach popularnym procesem było wycinanie filtrów DPF/FAP, obecnie jest już zabronione prawnie, ale po polskich drogach porusza się jeszcze spora liczba samochodów bez filtra cząstek stałych, które przyczyniają się do pogorszenia jakości powietrza, wzrostu zjawiska smogu oraz ryzyka zachorowania na raka wśród ludzi. I właśnie po to producenci samochodów już kilkanaście lat temu wyposażyli pojazdy w filtr cząstek stałych, którego zadaniem jest zatrzymywanie cząstek stałych sadzy wydobywających się przy spalaniu oleju napędowego oraz ich wypalanie w jego wnętrzu. Jak każda część w samochodzie również i filtr DPF/FAP z czasem ulega zużyciu i wymaga naprawy lub wymiany. I tu z ofertą naprzeciw klientom wychodzą wszelkie serwisy czy warsztaty samochodowe oferujące regenerację filtra DPF, czyszczenie filtra FAP, mycie filtra DPF, płukanie filtra FAP czy wymianę filtra cząstek stałych. Jeszcze do niedawna możliwe było skorzystanie z oferty usuwania filtra DPF/FAP jednak od momentu zmiany w prawie, czyli 2017 roku, proceder ten jest zakazany prawnie. Im częściej mówi się o problemie smogu w dużych miastach, tym częściej wspomina się o nacisku na kontrole drogowe, które miałyby sprawdzać ilość emisji spalin wydzielanych z naszego samochodu, tak jak ma to miejsce w zachodnich miastach. W Niemczech policja podczas rutynowej kontroli sprawdza ilość emisji spalin, w momencie znacznego przekroczenia lub zupełnego braku filtra zostaniemy ukarani mandatem w wysokości kilku tysięcy euro.

Katalizator samochodowy Range Rover w Krakowie
Regeneracja filtrów dpf fap i katalizatorów Kraków


Zapchany filtr DPF czy FAP to spory problem dla samochodu, jeśli zbagatelizujemy świecąca się kontrolkę na desce rozdzielczej, może to doprowadzić do unieruchomienia auta i konieczności zakupu nowego filtra. Dlatego warto wcześniej zgłosić się do autoryzowanego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych, który zaoferuje nam czyszczenie filtra. Polegać ono będzie na wprowadzeniu do jego wnętrza specjalnej chemii, której zadaniem będzie rozpuszczenie sadzy zgromadzonej w kanalikach filtra. Następnie filtr trafia do specjalnej maszyny opartej na nowoczesnych technologiach, gdzie pod wpływem płukania wszystkie zanieczyszczenia zostają usunięte, a sprawność filtra poprawia się o 100%.
Równie ważnym elementem w układzie wydechowym naszego samochodu jest katalizator, którego zadaniem jest zmniejszanie ilości szkodliwych składników spalin. Stosuje się je również w ciężarówkach, autobusach, wózkach widłowych, lokomotywach, a także maszynach budowlanych i rolniczych, gdyż wymagają tego europejskie normy emisji spalin. Stąd wiele serwisów oferuje również usługi dedykowane tym elementom, jedną z nich jest czyszczenie katalizatorów. Proces ten polega na usunięciu złogów powstających na powierzchni wnętrza katalizatora. Gdy ilość zanieczyszczeń zgromadzonych w katalizatorze jest zbyt duża, uniemożliwia to jego pracę. Przywrócenie sprawności katalizatora nie jest trudnym procesem, a daje możliwość odzyskania pełnej jego sprawności, jednak proces ten musi być wykonany w specjalistycznej pracowni, gdyż bez odpowiedniego przygotowania łatwo o uszkodzenie delikatnej struktury folii katalitycznej. Cena czyszczenia katalizatora jest znacznie niższa aniżeli cena wymiany elementu na nowy. Cennik usług dla katalizatora i filtra cząstek stałych dla miasta Krakowa podany będzie w tabeli poniżej.

Po raz pierwszy o nazwie Cracoua pisze w 966 roku Ibrahim ibn Jakub, nazwa miasta jak twierdzą językoznawcy pochodzi od rdzenia krak oznaczającego odgałęzienie rzeczne. Jednak legendy krakowskie mówią, że nazwa pochodzi od imienia księcia Kraka. Prawa miejskie uzyskał w 1228 roku, następnie ponownie w 1257 roku. Od 1320 roku Kraków był miastem koronacji królów Polski, aż do 1734 roku, po raz pierwszy koronowany był tu Władysław Łokietek. Miasto rozwijało się bardzo szybko zwłaszcza pod względem architektonicznym, handlowym, rzemieślniczym, kulturalnym i naukowym, to też bardzo szybko podjęto plan powstania dwóch kolejnych miast na przedmieściach Krakowa, Kazimierza i Kleparza.
W trakcie II wojny światowej Kraków jako jedno z niewielu miast nie odniósł większych strat, a już w 1946 roku był jednym z najludniejszych miast w Polsce. Po wojnie nastąpił silny rozwój terytorialny miasta, włączono w jego granice Nową Hutę, która pierwotnie miała być osobnym miastem. Dwa pierwsze szczyty Grupy Wyszehradzkiej odbyły się właśnie w Krakowie w latach 1991 i 1993, miała to spore znaczenie dla miasta. Od 2000 roku miasto ma tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Od marca 1991 roku Kraków podzielony jest na 18 dzielnic oznaczonych cyframi rzymskimi i nazwami pochodzącymi od nazwy miasta czy wsi np. Dzielnica I Stare Miasto, Dzielnica II Zwierzyniec.
W 2012 roku Kraków znalazł się w rankingu 120 najatrakcyjniejszych miast świata oraz według raportu Konferencji ds. Handlu i Rozwoju ONZ jest najlepszym miastem na świecie dla rozwoju usług dla biznesu.

Kraków pełni również rolę ważnego węzła transportowego, przechodzą przez niego ważne drogi krajowe i europejskie, DK4 zastąpioną obecnie przez autostradę A4 (Jędrzychowice – Zgorzelec – Bolesławiec – Legnica – Wrocław  – Prądy – Krapkowice – Gliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Trzebinia  – Kraków – Wieliczka  – Szarów – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Łańcut – Jarosław  – Korczowa), DK7 (Żukowo – Gdańsk – Elbląg – Ostróda – Olsztynek – Mława – Płońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-Kamienna – Jędrzejów  – Kraków – Rabka – Chyżne), DK44 łącząca Górny Śląsk z Krakowem (Gliwice – Mikołów – Tychy – Oświęcim – Zator Skawina – Kraków), DK52 (Cieszyn  – Bielsko-Biała  – Głogoczów), DK75 (Kraków – Niepołomice – Brzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka – Tylicz – Muszynka), DK79 (Warszawa – KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec – Kraków – Trzebinia – Chrzanów – Jaworzno – Katowice – Chorzów – Bytom), DK94 (Zgorzelec – Bolesławiec – Chojnów – Legnica – Prochowice – Wrocław – BrzegOpoleStrzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – BędzinSosnowiecDąbrowa GórniczaOlkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – Bochnia – Brzesko – Wojnicz – Tarnów – Pilzno – Dębica – Ropczyce – Rzeszów – Łańcut – Jarosław – Radymno – Korczowa). Tak dobrze rozbudowana sieć dróg to znaczne utrudnienie dla ruchu drogowego w mieście i spory problem dla mieszkańców, ale również rozwój biznesu. Wzdłuż dróg usytuowanych jest wiele stacji benzynowych, serwisów samochodowych, stacji diagnostycznych i przedsiębiorstw, do których codziennie dojeżdżają tysiące samochodów.
Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Krakowie 320
Regeneracja filtra FAP w Krakowie 320
Mycie katalizatora w Krakowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Krakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Krakowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krakowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krakowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Krakowa do regeneracji i czyszczenia

Z Krakowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kraków Prądnik Czerwony Aleja 29 Listopada KRA824 50.091270/19.960039 Wyszukaj
Kraków Aleja 3 Maja KRA02B 50.060371/19.921419 Wyszukaj
Kraków Czyżyny - Czyżyny Aleja Pokoju KRA01AP 50.068958/20.013399 Wyszukaj
Kraków Krowodrza Armii Krajowej KRA05MP 50.070999/19.900101 Wyszukaj
Kraków Bronowice Małe Balicka KRA24A 50.081402/19.882490 Wyszukaj
Kraków Bieżanów Bieżanowska KRA01N 50.018291/20.034960 Wyszukaj
Kraków Podgórze Duchackie Adama Bochenka KRA20A 50.011398/19.975321 Wyszukaj
Kraków Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego KRA31A 50.087139/19.985069 Wyszukaj
Kraków Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego KRA07MP 50.084679/19.974100 Wyszukaj
Kraków Krowodrza Bratysławska KRA23A 50.084110/19.935659 Wyszukaj
Kraków Bieńczyce - Osiedle Kazimierzowskie Władysława Broniewskiego KRA12N 50.086658/20.018360 Wyszukaj
Kraków Krowodrza Bronowicka KRA846 50.076660/19.903851 Wyszukaj
Kraków Witolda Budryka KRA09A 50.068691/19.906811 Wyszukaj
Kraków Czyżyny - Czyżyny Ciepłownicza V-KRK5 50.067921/20.011150 Wyszukaj
Kraków Nowy Bieżanów Mieczysławy Ćwiklińskiej KRA01G 50.015499/20.020960 Wyszukaj
Kraków Nowy Bieżanów Mieczysławy Ćwiklińskiej KRA09AP 50.015011/20.021999 Wyszukaj
Kraków Nowy Bieżanów Mieczysławy Ćwiklińskiej KRA15A 50.014969/20.022249 Wyszukaj
Kraków Witkowice Dożynkowa KRA34A 50.101799/19.946190 Wyszukaj
Kraków Osiedle Dywizjonu 303 KRA02MP 50.087101/20.004999 Wyszukaj
Kraków Forteczna KRA36A 49.999809/19.912210 Wyszukaj
Kraków Olsza II Gdańska KRA06A 50.081501/19.958031 Wyszukaj
Kraków Grażyny KRA18A 50.089272/19.948759 Wyszukaj
Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Generała Stefana Grota-Roweckiego KRA23N 50.029121/19.912590 Wyszukaj
Kraków Osiedle na Stoku Osiedle Na Stoku KRA09N 50.096180/20.051050 Wyszukaj
Kraków Nowy Bieżanów Erazma Jerzmanowskiego KRA08B 50.011101/20.009541 Wyszukaj
Kraków Azory Josepha Conrada KRA02A 50.088959/19.902340 Wyszukaj
Kraków Azory Josepha Conrada KRA01MP 50.086491/19.893841 Wyszukaj
Kraków Rogatka Warszawska Aleja 29 Listopada KRA05B 50.077381/19.947901 Wyszukaj
Kraków Wola Duchacka Generała Henryka Kamieńskiego KRA08A 50.027760/19.961559 Wyszukaj
Kraków Osiedle Podwawelskie Kapelanka KRA32A 50.040009/19.924650 Wyszukaj
Kraków Osiedle Podwawelskie Kapelanka KRA11AP 50.044380/19.921659 Wyszukaj
Kraków Osiedle Podwawelskie Kapelanka KRA02C 50.037991/19.925320 Wyszukaj
Kraków Zakrzówek Kapelanka KRA02N 50.033070/19.923071 Wyszukaj
Kraków Piasek Stefana Batorego POP-KRA21 50.066761/19.929390 Wyszukaj
Kraków Osiedle Oficerskie Jana Kasprowicza POP-KRA85 50.068298/19.967550 Wyszukaj
Kraków Krowodrza - Nowa Wieś Kazimierza Wielkiego KRA120 50.074791/19.910130 Wyszukaj
Kraków Osiedle Oficerskie Kielecka KRA05N 50.066471/19.962500 Wyszukaj
Kraków Mogiła Klasztorna KRA14N 50.059830/20.050600 Wyszukaj
Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Kobierzyńska KRA991 50.023350/19.910570 Wyszukaj
Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Kobierzyńska POP-KRA102 50.023048/19.909950 Wyszukaj
Kraków Kobierzyn Kobierzyńska KRA09MP 50.018921/19.906780 Wyszukaj
Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Kobierzyńska KRA19AP 50.031040/19.918501 Wyszukaj
Kraków Kobierzyn Komuny Paryskiej KRA29A 50.006081/19.897619 Wyszukaj
Kraków Zwierzyniec Józefa Korzeniowskiego KRA06B 50.061878/19.889009 Wyszukaj
Kraków Ogrody Koszykarska KRA20N 50.048908/19.987659 Wyszukaj
Kraków Łobzów Królewska KRA03E 50.006592/19.873199 Wyszukaj
Kraków Krowodrza Krowoderskich Zuchów KRA18AP 50.089191/19.926800 Wyszukaj
Kraków Łobzów Aleja Kijowska KRA30A 50.073120/19.915899 Wyszukaj
Kraków Królewska KRA14AP 50.073399/19.915421 Wyszukaj
Kraków Zwierzyniec Królowej Jadwigi KRA21A 50.065331/19.877190 Wyszukaj
Kraków Bielany Księcia Józefa KRA28A 50.043480/19.820040 Wyszukaj
Kraków Kuźnicy Kołłątajowskiej KRA21N 50.098640/19.959070 Wyszukaj
Kraków Płaszów Lipska KRA05A 50.040112/19.984461 Wyszukaj
Kraków Prądnik Czerwony Lublańska KRA984 50.084549/19.962290 Wyszukaj
Kraków Prądnik Czerwony Lublańska KRA07AP 50.086590/19.974470 Wyszukaj
Kraków Drożdżownia Księdza Prałata Mariana Łaczka KRA25N 50.010490/20.026220 Wyszukaj
Kraków Podgórze Duchackie Łużycka POP-KRA69 50.012791/19.970970 Wyszukaj
Kraków Józefa Mackiewicza KRA553 50.094219/19.947109 Wyszukaj
Kraków Józefa Mackiewicza POP-KRA68 50.094051/19.946800 Wyszukaj
Kraków Tadeusza Makowskiego KRA40A 50.087978/19.919029 Wyszukaj
Kraków Dłubnia Kornela Makuszyńskiego KRA26N 50.089409/20.039249 Wyszukaj
Kraków Wola Duchacka Malborska KRA10AP 50.026619/19.976450 Wyszukaj
Kraków Marii Konopnickiej KRA18N 50.076580/20.014641 Wyszukaj
Kraków Podgórze Orawska KRA04B 50.040112/19.936871 Wyszukaj
Kraków Janusza Meissnera KRA16N 50.073059/19.980280 Wyszukaj
Kraków Sidzina Mieczysława Wrony KRA33A 49.988430/19.870470 Wyszukaj
Kraków Wieczysta Mogilska KRA148 50.068878/19.979429 Wyszukaj
Kraków Mogilska KRA06MP 50.066399/19.972200 Wyszukaj
Kraków Swoszowice - Wróblowice Myślenicka KRA03MP 49.994030/19.946680 Wyszukaj
Kraków Swoszowice - Wróblowice Myślenicka POP-KRA15 49.991779/19.945820 Wyszukaj
Kraków Olszanica Zjazd Rogoziany KRA01B 50.073559/19.807320 Wyszukaj
Kraków Dębniki - Dębniki Zachód Norymberska KRA26A 50.030022/19.912340 Wyszukaj
Kraków Nowohucka KRA04MP 50.058220/19.999729 Wyszukaj
Kraków Osiedle Dywizjonu 303 Generała Leopolda Okulickiego KRA11A 50.093079/20.022280 Wyszukaj
Kraków Osiedle Dywizjonu 303 Generała Leopolda Okulickiego KRA15AP 50.093342/20.023960 Wyszukaj
Kraków Krowodrza Opolska KRA011 50.091030/19.929899 Wyszukaj
Kraków Bolesława Orlińskiego KRA10N 50.081760/19.999741 Wyszukaj
Kraków Osiedle Kazimierzowskie POP-KRA51 50.087528/20.021811 Wyszukaj
Kraków Mistrzejowice - Osiedle Kombatantów osiedle Kombatantów KRA012 50.089130/20.003990 Wyszukaj
Kraków Os. Teatralne POP-KRA89 50.081509/20.032391 Wyszukaj
Kraków Bieńczyce - Osiedle Złotej Jesieni osiedle Złotej Jesieni POP-KRA91 50.089710/20.027109 Wyszukaj
Kraków Osiedle 2. Pułku Lotniczego KRA552 50.077801/20.012360 Wyszukaj
Kraków Kleparz Pawia KRA19A 50.066750/19.945570 Wyszukaj
Kraków Olsza II Pilotów KRA17AP 50.077820/19.969410 Wyszukaj
Kraków Olsza II Pilotów KRA132 50.078972/19.970989 Wyszukaj
Kraków Senatorska KRA947 50.054691/19.919580 Wyszukaj
Kraków Grzegórzki - Grzegórzki Podgórska KRA139 50.051689/19.953920 Wyszukaj
Kraków Gęsia KRA03N 50.054680/19.955759 Wyszukaj
Kraków Dziekanowice Powstańców KRA13MP 50.093899/19.966410 Wyszukaj
Kraków Podgórze Powstańców Wielkopolskich KRA09B 50.044270/19.967470 Wyszukaj
Kraków Podgórze Powstańców Wielkopolskich KRA16AP 50.044281/19.967520 Wyszukaj
Kraków Podgórze Powstańców Wielkopolskich KRA136 50.043510/19.969460 Wyszukaj
Kraków Przegorzały Jodłowa KRA27N 50.047619/19.871639 Wyszukaj
Kraków Zabłocie Przemysłowa KRA01E 50.048561/19.960140 Wyszukaj
Kraków Grzegórzki - Osiedle Oficerskie Rakowicka KRA124 50.068939/19.954309 Wyszukaj
Kraków Czarna Wieś Władysława Reymonta KRA35A 50.065769/19.914520 Wyszukaj
Kraków Łobzów Nawojki KRA27A 50.069759/19.905951 Wyszukaj
Kraków Borek Fałęcki Rynek Fałęcki KRA02E 50.018242/19.923120 Wyszukaj
Kraków Podgórze Rynek Podgórski POP-KRK2 50.045040/19.949440 Wyszukaj
Kraków Pychowice Skalica KRA24N 50.032261/19.896120 Wyszukaj
Kraków Łęg Sołtysowska KRA13N 50.064301/20.019819 Wyszukaj
Kraków Osiedle Bohaterów Września Srebrnych Orłów KRA03A 50.094398/20.010771 Wyszukaj
Kraków Kurdwanów Stanisława Stojałowskiego KRA12MP 50.004990/19.950590 Wyszukaj
Kraków Kurdwanów Stanisława Stojałowskiego KRA03C 50.006279/19.945669 Wyszukaj
Kraków Prądnik Czerwony Strzelców KRA16A 50.097542/19.973669 Wyszukaj
Kraków Prądnik Czerwony Strzelców KRA07A 50.090080/19.974400 Wyszukaj
Kraków Gaj Majora Sucharskiego KRA15N 50.015640/20.053040 Wyszukaj
Kraków Kleparz Pędzichów POP-KRK3 50.071239/19.939310 Wyszukaj
Kraków Prokocim Księdza Piotra Ściegiennego KRA08N 50.017231/19.999241 Wyszukaj
Kraków Podgórze Księdza Józefa Tischnera KRA22N 50.028179/19.941710 Wyszukaj
Kraków Juliana Tokarskiego KRA41A 50.067982/19.901159 Wyszukaj
Kraków Mateczny Wadowicka KRA546 50.034359/19.940100 Wyszukaj
Kraków Prokocim Wielicka KRA07N 50.021839/19.982809 Wyszukaj
Kraków Bieżanów-Prokocim - Rżąka Wielicka KRA12A 50.014172/19.996880 Wyszukaj
Kraków Podgórze Wielicka KRA04N 50.038750/19.965820 Wyszukaj
Kraków Podgórze Wielicka KRA253 50.033379/19.969410 Wyszukaj
Kraków Podgórze Duchackie Witosa KRA25A 50.011841/19.962469 Wyszukaj
Kraków Władysława Broniewskiego KRA01A 50.085930/20.018841 Wyszukaj
Kraków Azory Józefa Wybickiego KRA06N 50.083939/19.927460 Wyszukaj
Kraków Borek Fałęcki Zakopiańska KRA547 50.013069/19.927660 Wyszukaj
Kraków Łagiewniki Siostry Faustyny KRA10MP 50.021690/19.933260 Wyszukaj
Kraków Łagiewniki Zakopiańska KRA03B 50.018139/19.931931 Wyszukaj
Kraków Aleja Jana Pawła II KRA944 50.079830/19.994030 Wyszukaj
Kraków Aleja Ignacego Daszyńskiego KRA17N 50.058159/19.949800 Wyszukaj
Kraków Aleja Jana Pawła II KRA38A 50.071911/20.025209 Wyszukaj
Kraków Łęg Aleja Jana Pawła II KRA02AP 50.071812/20.028500 Wyszukaj
Kraków Mogiła Aleja Jana Pawła II KRA549 50.071899/20.028641 Wyszukaj
Kraków Aleja Pokoju KRA11N 50.065491/19.993540 Wyszukaj
Kraków Aleja Pokoju KRA435 50.064480/19.999399 Wyszukaj
Kraków os. Jagiellońskie KRA37A 50.084171/20.027201 Wyszukaj
Kraków Mistrzejowice - Osiedle Kombatantów osiedle Kombatantów KRA14A 50.090488/20.005341 Wyszukaj
Kraków Osiedle Niepodległości KRA04AP 50.080070/20.021040 Wyszukaj
Kraków Franciszka Kniaźnina KRA39A 50.088322/19.993490 Wyszukaj
Kraków Osiedle Piastów KRA10A 50.101910/20.013399 Wyszukaj
Kraków Osiedle Złotego Wieku Osiedle Złotego Wieku KRA07B 50.096840/20.001579 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer