Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów w Kraków

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Kraków

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków

Oferta sprzedażowa, która dotyczy nowych katalizatorów i filtrów DPF. W naszej ofercie mamy szeroką gamę tych podzespołów, dlatego u nas na pewno kupisz taki, jakiego potrzebujesz i to w bardzo dobrej cenie. Drugie pod względem powierzchni i liczby mieszkańców miasto w Polsce to Kraków, położony nad Wisłą w południowej części kraju, w województwie małopolskim. Jedno z najstarszych miast w Polsce, pełniło funkcję stolicy do roku 1795. Miasto to pełni zadania centrum administracyjnego, kulturalnego, naukowego, edukacyjnego, gospodarczego, usługowego i turystycznego dla województwa małopolskiego. Jest drugim, tuż po Warszawie, rynkiem powierzchni biurowej, gdyż znajduje się tu ponad milion metrów kwadratowych powierzchni biurowej.
W mieście ulokowanych jest wiele głównych placówek o znaczeniu narodowym np. Polskiej Akademii Umiejętności, Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego, Narodowego Centrum Nauki, Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego, dowództwa Sił Specjalnych RP, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Polskiego Związku Narciarskiego, Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO, Narodowy Stary Teatr, Muzeum Narodowe, Panteon Narodowy, Archiwum Narodowe, Centrum Operacji Specjalnych i wiele innych. Kraków sąsiaduje z powiatem wielickim, proszowickim i krakowskim oraz gminami Koniusza, Liszki, Niepołomice, Skawina, Wieliczka oraz Zielonki.
W mieście ulokowanych jest 43 parki, 5 rezerwatów przyrody oraz dwa uzdrowiska w Swoszowicach i Mateczny gdzie wykonywane są zabiegi odnowy biologicznej, ze źródłami wody leczniczej, gdzie leczyć można schorzenia reumatyczne. Swoszowice są na 4. miejscu w Europie i 5. miejscu na świecie, jeżeli chodzi o uzdrowisko z zawartością siarki w wodach. Główne atrakcje turystyczne Krakowa to Zamek Królewski na Wawelu z Katedrą Wawelską, Stare Miasto – wpisane na Listę Światowego Dziedzictw UNESCO, Kolegiata św. Anny, Kazimierz z cmentarzem Remuh oraz Kopiec Kościuszki.

Jeżeli chodzi o klasyfikację Krakowa, znajduje się on również na niechlubnej liście miast raportu Światowej Organizacji Zdrowia jako jedenaste najbardziej zanieczyszczone miasto w Unii Europejskiej. Dzieje się tak ze względu na trudne położenie geograficzne, które znacznie utrudnia wentylację miasta, przez co spowija je smog. W mieście znacznie zmniejszona jest przejrzystość powietrza, przez co również znajduje się w rankingu europejskich miast z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. Źródłem tych wszystkich zanieczyszczeń są głównie piece na paliwa stałe i pył napływający spoza miasta, ale również przemysł i samochody zwłaszcza te z silnikami diesla i bez filtra cząstek stałych. Pojazdy te emitują znacznie więcej szkodliwych zanieczyszczeń, dodatkowo w ostatnich latach popularnym procesem było wycinanie filtrów DPF/FAP, obecnie jest już zabronione prawnie, ale po polskich drogach porusza się jeszcze spora liczba samochodów bez filtra cząstek stałych, które przyczyniają się do pogorszenia jakości powietrza, wzrostu zjawiska smogu oraz ryzyka zachorowania na raka wśród ludzi. I właśnie po to producenci samochodów już kilkanaście lat temu wyposażyli pojazdy w filtr cząstek stałych, którego zadaniem jest zatrzymywanie cząstek stałych sadzy wydobywających się przy spalaniu oleju napędowego oraz ich wypalanie w jego wnętrzu. Jak każda część w samochodzie również i filtr DPF/FAP z czasem ulega zużyciu i wymaga naprawy lub wymiany. I tu z ofertą naprzeciw klientom wychodzą wszelkie serwisy czy warsztaty samochodowe oferujące regenerację filtra DPF, czyszczenie filtra FAP, mycie filtra DPF, płukanie filtra FAP czy wymianę filtra cząstek stałych. Jeszcze do niedawna możliwe było skorzystanie z oferty usuwania filtra DPF/FAP jednak od momentu zmiany w prawie, czyli 2017 roku, proceder ten jest zakazany prawnie. Im częściej mówi się o problemie smogu w dużych miastach, tym częściej wspomina się o nacisku na kontrole drogowe, które miałyby sprawdzać ilość emisji spalin wydzielanych z naszego samochodu, tak jak ma to miejsce w zachodnich miastach. W Niemczech policja podczas rutynowej kontroli sprawdza ilość emisji spalin, w momencie znacznego przekroczenia lub zupełnego braku filtra zostaniemy ukarani mandatem w wysokości kilku tysięcy euro.

Badanie filtra cząstek stałych kamerką endoskopową


Zapchany filtr DPF czy FAP to spory problem dla samochodu, jeśli zbagatelizujemy świecąca się kontrolkę na desce rozdzielczej, może to doprowadzić do unieruchomienia auta i konieczności zakupu nowego filtra. Dlatego warto wcześniej zgłosić się do autoryzowanego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych, który zaoferuje nam czyszczenie filtra. Polegać ono będzie na wprowadzeniu do jego wnętrza specjalnej chemii, której zadaniem będzie rozpuszczenie sadzy zgromadzonej w kanalikach filtra. Następnie filtr trafia do specjalnej maszyny opartej na nowoczesnych technologiach, gdzie pod wpływem płukania wszystkie zanieczyszczenia zostają usunięte, a sprawność filtra poprawia się o 100%.
Równie ważnym elementem w układzie wydechowym naszego samochodu jest katalizator, którego zadaniem jest zmniejszanie ilości szkodliwych składników spalin. Stosuje się je również w ciężarówkach, autobusach, wózkach widłowych, lokomotywach, a także maszynach budowlanych i rolniczych, gdyż wymagają tego europejskie normy emisji spalin. Stąd wiele serwisów oferuje również usługi dedykowane tym elementom, jedną z nich jest czyszczenie katalizatorów. Proces ten polega na usunięciu złogów powstających na powierzchni wnętrza katalizatora. Gdy ilość zanieczyszczeń zgromadzonych w katalizatorze jest zbyt duża, uniemożliwia to jego pracę. Przywrócenie sprawności katalizatora nie jest trudnym procesem, a daje możliwość odzyskania pełnej jego sprawności, jednak proces ten musi być wykonany w specjalistycznej pracowni, gdyż bez odpowiedniego przygotowania łatwo o uszkodzenie delikatnej struktury folii katalitycznej. Cena czyszczenia katalizatora jest znacznie niższa aniżeli cena wymiany elementu na nowy. Cennik usług dla katalizatora i filtra cząstek stałych dla miasta Krakowa podany będzie w tabeli poniżej.

Po raz pierwszy o nazwie Cracoua pisze w 966 roku Ibrahim ibn Jakub, nazwa miasta jak twierdzą językoznawcy pochodzi od rdzenia krak oznaczającego odgałęzienie rzeczne. Jednak legendy krakowskie mówią, że nazwa pochodzi od imienia księcia Kraka. Prawa miejskie uzyskał w 1228 roku, następnie ponownie w 1257 roku. Od 1320 roku Kraków był miastem koronacji królów Polski, aż do 1734 roku, po raz pierwszy koronowany był tu Władysław Łokietek. Miasto rozwijało się bardzo szybko zwłaszcza pod względem architektonicznym, handlowym, rzemieślniczym, kulturalnym i naukowym, to też bardzo szybko podjęto plan powstania dwóch kolejnych miast na przedmieściach Krakowa, Kazimierza i Kleparza.
W trakcie II wojny światowej Kraków jako jedno z niewielu miast nie odniósł większych strat, a już w 1946 roku był jednym z najludniejszych miast w Polsce. Po wojnie nastąpił silny rozwój terytorialny miasta, włączono w jego granice Nową Hutę, która pierwotnie miała być osobnym miastem. Dwa pierwsze szczyty Grupy Wyszehradzkiej odbyły się właśnie w Krakowie w latach 1991 i 1993, miała to spore znaczenie dla miasta. Od 2000 roku miasto ma tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Od marca 1991 roku Kraków podzielony jest na 18 dzielnic oznaczonych cyframi rzymskimi i nazwami pochodzącymi od nazwy miasta czy wsi np. Dzielnica I Stare Miasto, Dzielnica II Zwierzyniec.
W 2012 roku Kraków znalazł się w rankingu 120 najatrakcyjniejszych miast świata oraz według raportu Konferencji ds. Handlu i Rozwoju ONZ jest najlepszym miastem na świecie dla rozwoju usług dla biznesu.

Kraków pełni również rolę ważnego węzła transportowego, przechodzą przez niego ważne drogi krajowe i europejskie, DK4 zastąpioną obecnie przez autostradę A4 (Jędrzychowice – Zgorzelec – Bolesławiec – Legnica – Wrocław  – Prądy – Krapkowice – Gliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Trzebinia  – Kraków – Wieliczka  – Szarów – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Łańcut – Jarosław  – Korczowa), DK7 (Żukowo – Gdańsk – Elbląg – Ostróda – Olsztynek – Mława – Płońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-Kamienna – Jędrzejów  – Kraków – Rabka – Chyżne), DK44 łącząca Górny Śląsk z Krakowem (Gliwice – Mikołów – Tychy – Oświęcim – Zator Skawina – Kraków), DK52 (Cieszyn  – Bielsko-Biała  – Głogoczów), DK75 (Kraków – Niepołomice – Brzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka – Tylicz – Muszynka), DK79 (Warszawa – KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec – Kraków – Trzebinia – Chrzanów – Jaworzno – Katowice – Chorzów – Bytom), DK94 (Zgorzelec – Bolesławiec – Chojnów – Legnica – Prochowice – Wrocław – BrzegOpoleStrzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – BędzinSosnowiecDąbrowa GórniczaOlkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – Bochnia – Brzesko – Wojnicz – Tarnów – Pilzno – Dębica – Ropczyce – Rzeszów – Łańcut – Jarosław – Radymno – Korczowa). Tak dobrze rozbudowana sieć dróg to znaczne utrudnienie dla ruchu drogowego w mieście i spory problem dla mieszkańców, ale również rozwój biznesu. Wzdłuż dróg usytuowanych jest wiele stacji benzynowych, serwisów samochodowych, stacji diagnostycznych i przedsiębiorstw, do których codziennie dojeżdżają tysiące samochodów.
Slider image

Czy w Krakowie można naprawić filtry DPF i FAP?

Filtry DPF w Krakowie można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów DPF jak również zadzwonić oraz uzgodnić wysyłkę kurierem.

Jak przebiega naprawa filtrów FAP w Krakowie?

 • Wysyłamy filtr FAP firmą kurierską albo przywozimy we własnym zakresie
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory trafiają do warsztatu gdzie wziernikowo badany jest stan filtra
 • Gdy kondycja filtra lub katalizatora kwalifikuje go do regeneracji na przeznaczonych do tego urządzeniach, część jest montowany do urządzenia do oczyszczania
 • Po odnowieniu parametrów filtrów katalizatory są ponownie weryfikowane suszone ciepłym powietrzem jak również razem z dokumentacją odsyłamy do kontrahenta

Jaka jest cena regeneracji filtrów w Krakowie?

Cena regeneracji filtrów nie zmienia się i wynosi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak doręczyć filtr cząstek stałych do firmy zajmującej się regeneracją w Krakowie?

Najlepiej filtry cząstek stałych i katalizatory przesłać do firmy zajmującej się regeneracją w Krakowie kurierem którego możemy Państwu zamówić aczkolwiek rzecz jasna zachęcamy do osobistej wizyty w zakładzie gdzie można przyjrzeć się w jaki sposób przebiega proces czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Które filtry cząstek stałych można oddać do naprawy w Krakowie?

Zasadniczo wszystkie filtry FAP można poddawać czyszczeniu w tym:
  • filtry cząstek stałych i katalizatory do osobówek
  • filtry FAP do aut dostawczych
  • filtry cząstek stałych do aut ciężarowych

  Jakie są objawy uszkodzenia filtrów cząstek stałych jakie da się naprawiać w Krakowie?

  Klasyczne sygnały awarii filtrów cząstek stałych to:
   • ograniczenie osiągów,
   • czarny dym z wydechu,
   • zwiększone zużycie paliwa,
   • nierówna praca silnika,
   • niemożność rozruchu silnika.

   Czemu warto postawić na pracownie w Krakowie oraz nasz serwis?

   Polecamy wykorzystać naszą ofertę bo:
    • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.
    • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
    • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
    • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
    • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
    Filtr cząstek stałych oczyszczony w przedsiębiorstwie w Krakowie
    Czyszczenie filtrów DPF FAP Kraków

    Filtr cząstek stałych zregenerowany w firmie w Krakowie

    Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krakowie

    Cena i koszt (netto)
    Czyszczenie filtra DPF w Krakowie 398
    Regeneracja filtra FAP w Krakowie 398
    Mycie katalizatora w Krakowie 398
    Płukanie katalizatora SCR w Krakowie 398
    Naprawa filtra cząstek stałych w Krakowie 398
    Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krakowie 1490
    Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Krakowie 0 *
    Serwisowe wypalanie katalizatora w Krakowie 250
    * metoda prawnie zabroniona
    Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
    Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

    Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

    Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Dostępne w Krakowie punkty wysyłki, z których można wysłać zdemontowany filtr DPF/FAP do czyszczenia w specjalistycznej pracowni

    Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krakowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Krakowa do regeneracji i czyszczenia

    Z Krakowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
    Miasto Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS
    Kraków
    Aleja 29 Listopada
    Prądnik Czerwony KRA824 Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja 3 Maja
    KRA02B Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Pokoju
    Czyżyny - Czyżyny KRA01AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Armii Krajowej
    Krowodrza KRA05MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Balicka
    Bronowice Małe KRA24A Pokaż na mapie
    Kraków
    Bieżanowska
    Bieżanów KRA01N Pokaż na mapie
    Kraków
    Adama Bochenka
    Podgórze Duchackie KRA20A Pokaż na mapie
    Kraków
    Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
    KRA31A Pokaż na mapie
    Kraków
    Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
    KRA07MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Bratysławska
    Krowodrza KRA23A Pokaż na mapie
    Kraków
    Władysława Broniewskiego
    Bieńczyce - Osiedle Kazimierzowskie KRA12N Pokaż na mapie
    Kraków
    Bronowicka
    Krowodrza KRA846 Pokaż na mapie
    Kraków
    Witolda Budryka
    KRA09A Pokaż na mapie
    Kraków
    Ciepłownicza
    Czyżyny - Czyżyny V-KRK5 Pokaż na mapie
    Kraków
    Mieczysławy Ćwiklińskiej
    Nowy Bieżanów KRA01G Pokaż na mapie
    Kraków
    Mieczysławy Ćwiklińskiej
    Nowy Bieżanów KRA09AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Mieczysławy Ćwiklińskiej
    Nowy Bieżanów KRA15A Pokaż na mapie
    Kraków
    Dożynkowa
    Witkowice KRA34A Pokaż na mapie
    Kraków
    Osiedle Dywizjonu 303
    KRA02MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Forteczna
    KRA36A Pokaż na mapie
    Kraków
    Gdańska
    Olsza II KRA06A Pokaż na mapie
    Kraków
    Grażyny
    KRA18A Pokaż na mapie
    Kraków
    Generała Stefana Grota-Roweckiego
    Osiedle Ruczaj-Zaborze KRA23N Pokaż na mapie
    Kraków
    Osiedle Na Stoku
    Osiedle na Stoku KRA09N Pokaż na mapie
    Kraków
    Erazma Jerzmanowskiego
    Nowy Bieżanów KRA08B Pokaż na mapie
    Kraków
    Josepha Conrada
    Azory KRA02A Pokaż na mapie
    Kraków
    Josepha Conrada
    Azory KRA01MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja 29 Listopada
    Rogatka Warszawska KRA05B Pokaż na mapie
    Kraków
    Generała Henryka Kamieńskiego
    Wola Duchacka KRA08A Pokaż na mapie
    Kraków
    Kapelanka
    Osiedle Podwawelskie KRA32A Pokaż na mapie
    Kraków
    Kapelanka
    Osiedle Podwawelskie KRA11AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Kapelanka
    Osiedle Podwawelskie KRA02C Pokaż na mapie
    Kraków
    Kapelanka
    Zakrzówek KRA02N Pokaż na mapie
    Kraków
    Stefana Batorego
    Piasek POP-KRA21 Pokaż na mapie
    Kraków
    Jana Kasprowicza
    Osiedle Oficerskie POP-KRA85 Pokaż na mapie
    Kraków
    Kazimierza Wielkiego
    Krowodrza - Nowa Wieś KRA120 Pokaż na mapie
    Kraków
    Kielecka
    Osiedle Oficerskie KRA05N Pokaż na mapie
    Kraków
    Klasztorna
    Mogiła KRA14N Pokaż na mapie
    Kraków
    Kobierzyńska
    Osiedle Ruczaj-Zaborze KRA991 Pokaż na mapie
    Kraków
    Kobierzyńska
    Osiedle Ruczaj-Zaborze POP-KRA102 Pokaż na mapie
    Kraków
    Kobierzyńska
    Kobierzyn KRA09MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Kobierzyńska
    Osiedle Ruczaj-Zaborze KRA19AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Komuny Paryskiej
    Kobierzyn KRA29A Pokaż na mapie
    Kraków
    Józefa Korzeniowskiego
    Zwierzyniec KRA06B Pokaż na mapie
    Kraków
    Koszykarska
    Ogrody KRA20N Pokaż na mapie
    Kraków
    Królewska
    Łobzów KRA03E Pokaż na mapie
    Kraków
    Krowoderskich Zuchów
    Krowodrza KRA18AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Kijowska
    Łobzów KRA30A Pokaż na mapie
    Kraków
    Królewska
    KRA14AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Królowej Jadwigi
    Zwierzyniec KRA21A Pokaż na mapie
    Kraków
    Księcia Józefa
    Bielany KRA28A Pokaż na mapie
    Kraków
    Kuźnicy Kołłątajowskiej
    KRA21N Pokaż na mapie
    Kraków
    Lipska
    Płaszów KRA05A Pokaż na mapie
    Kraków
    Lublańska
    Prądnik Czerwony KRA984 Pokaż na mapie
    Kraków
    Lublańska
    Prądnik Czerwony KRA07AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Księdza Prałata Mariana Łaczka
    Drożdżownia KRA25N Pokaż na mapie
    Kraków
    Łużycka
    Podgórze Duchackie POP-KRA69 Pokaż na mapie
    Kraków
    Józefa Mackiewicza
    KRA553 Pokaż na mapie
    Kraków
    Józefa Mackiewicza
    POP-KRA68 Pokaż na mapie
    Kraków
    Tadeusza Makowskiego
    KRA40A Pokaż na mapie
    Kraków
    Kornela Makuszyńskiego
    Dłubnia KRA26N Pokaż na mapie
    Kraków
    Malborska
    Wola Duchacka KRA10AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Marii Konopnickiej
    KRA18N Pokaż na mapie
    Kraków
    Orawska
    Podgórze KRA04B Pokaż na mapie
    Kraków
    Janusza Meissnera
    KRA16N Pokaż na mapie
    Kraków
    Mieczysława Wrony
    Sidzina KRA33A Pokaż na mapie
    Kraków
    Mogilska
    Wieczysta KRA148 Pokaż na mapie
    Kraków
    Mogilska
    KRA06MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Myślenicka
    Swoszowice - Wróblowice KRA03MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Myślenicka
    Swoszowice - Wróblowice POP-KRA15 Pokaż na mapie
    Kraków
    Zjazd Rogoziany
    Olszanica KRA01B Pokaż na mapie
    Kraków
    Norymberska
    Dębniki - Dębniki Zachód KRA26A Pokaż na mapie
    Kraków
    Nowohucka
    KRA04MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Generała Leopolda Okulickiego
    Osiedle Dywizjonu 303 KRA11A Pokaż na mapie
    Kraków
    Generała Leopolda Okulickiego
    Osiedle Dywizjonu 303 KRA15AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Opolska
    Krowodrza KRA011 Pokaż na mapie
    Kraków
    Bolesława Orlińskiego
    KRA10N Pokaż na mapie
    Kraków
    Osiedle Kazimierzowskie
    POP-KRA51 Pokaż na mapie
    Kraków
    osiedle Kombatantów
    Mistrzejowice - Osiedle Kombatantów KRA012 Pokaż na mapie
    Kraków
    Os. Teatralne
    POP-KRA89 Pokaż na mapie
    Kraków
    osiedle Złotej Jesieni
    Bieńczyce - Osiedle Złotej Jesieni POP-KRA91 Pokaż na mapie
    Kraków
    Osiedle 2. Pułku Lotniczego
    KRA552 Pokaż na mapie
    Kraków
    Pawia
    Kleparz KRA19A Pokaż na mapie
    Kraków
    Pilotów
    Olsza II KRA17AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Pilotów
    Olsza II KRA132 Pokaż na mapie
    Kraków
    Senatorska
    KRA947 Pokaż na mapie
    Kraków
    Podgórska
    Grzegórzki - Grzegórzki KRA139 Pokaż na mapie
    Kraków
    Gęsia
    KRA03N Pokaż na mapie
    Kraków
    Powstańców
    Dziekanowice KRA13MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Powstańców Wielkopolskich
    Podgórze KRA09B Pokaż na mapie
    Kraków
    Powstańców Wielkopolskich
    Podgórze KRA16AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Powstańców Wielkopolskich
    Podgórze KRA136 Pokaż na mapie
    Kraków
    Jodłowa
    Przegorzały KRA27N Pokaż na mapie
    Kraków
    Przemysłowa
    Zabłocie KRA01E Pokaż na mapie
    Kraków
    Rakowicka
    Grzegórzki - Osiedle Oficerskie KRA124 Pokaż na mapie
    Kraków
    Władysława Reymonta
    Czarna Wieś KRA35A Pokaż na mapie
    Kraków
    Nawojki
    Łobzów KRA27A Pokaż na mapie
    Kraków
    Rynek Fałęcki
    Borek Fałęcki KRA02E Pokaż na mapie
    Kraków
    Rynek Podgórski
    Podgórze POP-KRK2 Pokaż na mapie
    Kraków
    Skalica
    Pychowice KRA24N Pokaż na mapie
    Kraków
    Sołtysowska
    Łęg KRA13N Pokaż na mapie
    Kraków
    Srebrnych Orłów
    Osiedle Bohaterów Września KRA03A Pokaż na mapie
    Kraków
    Stanisława Stojałowskiego
    Kurdwanów KRA12MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Stanisława Stojałowskiego
    Kurdwanów KRA03C Pokaż na mapie
    Kraków
    Strzelców
    Prądnik Czerwony KRA16A Pokaż na mapie
    Kraków
    Strzelców
    Prądnik Czerwony KRA07A Pokaż na mapie
    Kraków
    Majora Sucharskiego
    Gaj KRA15N Pokaż na mapie
    Kraków
    Pędzichów
    Kleparz POP-KRK3 Pokaż na mapie
    Kraków
    Księdza Piotra Ściegiennego
    Prokocim KRA08N Pokaż na mapie
    Kraków
    Księdza Józefa Tischnera
    Podgórze KRA22N Pokaż na mapie
    Kraków
    Juliana Tokarskiego
    KRA41A Pokaż na mapie
    Kraków
    Wadowicka
    Mateczny KRA546 Pokaż na mapie
    Kraków
    Wielicka
    Prokocim KRA07N Pokaż na mapie
    Kraków
    Wielicka
    Bieżanów-Prokocim - Rżąka KRA12A Pokaż na mapie
    Kraków
    Wielicka
    Podgórze KRA04N Pokaż na mapie
    Kraków
    Wielicka
    Podgórze KRA253 Pokaż na mapie
    Kraków
    Witosa
    Podgórze Duchackie KRA25A Pokaż na mapie
    Kraków
    Władysława Broniewskiego
    KRA01A Pokaż na mapie
    Kraków
    Józefa Wybickiego
    Azory KRA06N Pokaż na mapie
    Kraków
    Zakopiańska
    Borek Fałęcki KRA547 Pokaż na mapie
    Kraków
    Siostry Faustyny
    Łagiewniki KRA10MP Pokaż na mapie
    Kraków
    Zakopiańska
    Łagiewniki KRA03B Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Jana Pawła II
    KRA944 Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Ignacego Daszyńskiego
    KRA17N Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Jana Pawła II
    KRA38A Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Jana Pawła II
    Łęg KRA02AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Jana Pawła II
    Mogiła KRA549 Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Pokoju
    KRA11N Pokaż na mapie
    Kraków
    Aleja Pokoju
    KRA435 Pokaż na mapie
    Kraków
    os. Jagiellońskie
    KRA37A Pokaż na mapie
    Kraków
    osiedle Kombatantów
    Mistrzejowice - Osiedle Kombatantów KRA14A Pokaż na mapie
    Kraków
    Osiedle Niepodległości
    KRA04AP Pokaż na mapie
    Kraków
    Franciszka Kniaźnina
    KRA39A Pokaż na mapie
    Kraków
    Osiedle Piastów
    KRA10A Pokaż na mapie
    Kraków
    Osiedle Złotego Wieku
    Osiedle Złotego Wieku KRA07B Pokaż na mapie
    Co o tym myślisz?

    Komentarze

    Miłosz
    5
    star star star star star
    Wystawiono 11 miesiecy temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów to procesy, które są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania silnika oraz ochrony środowiska naturalnego. Filtr DPF oraz FAP są elementami systemu wydechowego samochodów z silnikiem diesla, które służą do usuwania cząstek stałych z gazów spalinowych. Wraz z użytkowaniem pojazdu, cząstki te gromadzą się w filtrze, aż do momentu, gdy jego przepustowość zostanie zablokowana. Regeneracja DPF FAP polega na usuwaniu nagromadzonych cząstek stałych i przywróceniu jego pełnej funkcjonalności. Katalizator to element układu wydechowego, który służy do przetwarzania toksycznych gazów spalinowych na mniej szkodliwe związki chemiczne, dzięki czemu zmniejsza się emisja substancji szkodliwych do atmosfery. Jednak wraz z użytkowaniem pojazdu, katalizator może ulec zanieczyszczeniu i utracić swoją skuteczność. Czyszczenie katalizatorów polega na usuwaniu nagromadzonych zanieczyszczeń i przywróceniu jego pełnej funkcjonalności. Warto zwrócić uwagę, że nieprawidłowe funkcjonowanie filtrów DPF FAP oraz katalizatorów może prowadzić do szeregu problemów, takich jak: zwiększenie zużycia paliwa, spadki mocy silnika, a nawet awarie silnika. Ponadto niesprawne filtry DPF FAP oraz katalizatory wpływają negatywnie na środowisko naturalne, zwiększając emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Dlatego też regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów są tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania samochodu oraz ochrony środowiska.
    Bartu
    0
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 4 lata temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Regeneracja DPF - Cena całkiem okej jak na auta osobowe i na tak duże miasto jak Kraków. Sam skorzystam z takiej usługi regeneracji filtra DPF.
    Bogdan
    0
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Bardzo fajny opis, jeśli chodzi o samo miasto Kraków, ale i o czyszczenie filtrów dpf w Krakowie.
    Marcin
    0
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Czyszczenie filtra dpf w Krakowie - cena całkiem przyzwoita jak na takie duże miasto. Chętnie sam skorzystam z takiej usługi.

    Dodaj komentarz

    Oceń wpis:
    Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki