Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zbąszynek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zbąszynku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Zbąszynek to niewielkie miasteczko w województwie lubuskim, nad Jeziorkiem Koźlarskim. Zbąszynka należy szukać w granicach administracyjnych powiatu świebodzińskiego. Zbąszynek powstał z niemieckiej inicjatywy i pełnił funkcję przejścia granicznego i punktu celnego. Miasteczko założono w roku 1923 a w 1945, po wojnie, nadano Zbąszynkowi prawa miejskie.

Nowoczesne miasteczko nie posiada w swoich granicach zabytków starszych niż z XX wieku, jednak bardzo interesującym elementem jest stacja kolejowa, przez którą przewinęły się, owiane złą sławą, ale jednak osobistości swoich czasów, takie jak Adolf Hitler, Józef Stalin czy Kim Ir Sen. Obecnie Zbąszynek również jest ważnym węzłem kolejowym, a linie kolejowe łączą miasteczko z Poznaniem, Warszawą, Bydgoszczą, Gdynią, Gorzowem Wielkopolskim, Świebodzinem, Sulechowem, Wolsztynem, Lesznem i wieloma innymi polskimi miastami.

Warto jednak zaznaczyć, że w bezpośredniej bliskości miasta przebiega droga wojewódzka numer 302 (Brudzewo – Zbąszyń – Nowy Tomyśl), a w nieco dalszym sąsiedztwie DK92 (RzepinŚwiebodzinPniewyPoznańWrześniaSłupca – Konin – KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki – Warszawa – Mińsk MazowieckiKałuszyn) i autostrada A2 (Świecko – SłubiceNowy Tomyśl – Poznań – Września – Słupca – Konin – Koło – Łódź – Łowicz – SkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków – Warszawa – Mińsk Mazowiecki – SiedlceBiała Podlaska – Kukuryki). Poniżej zebraliśmy ze Zbąszynka najniższe ceny za usługi regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zbąszynku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zbąszynku 320
Regeneracja filtra FAP w Zbąszynku 320
Mycie katalizatora w Zbąszynku 320
Płukanie katalizatora SCR w Zbąszynku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zbąszynku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zbąszynku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Zbąszynku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Zbąszynku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zbąszynku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Zbąszynku i wygodnie wyślij filtr DPF z Zbąszynka do regeneracji i czyszczenia

Z Zbąszynka filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zbąszynek Ogrodowa ZBZ01A 52.243229/15.810770 Wyszukaj
Zbąszynek Jana Kasprowicza ZBZ01C 52.249050/15.821980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer