Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Choszczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Choszcznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Choszczno powstałe w roku 1233 swoją oficjalną nazwę co ciekawe otrzymało dopiero po zakończeniu wojny w roku 1945. Jako znajdujące się w województwie zachodniopomorskim małe miasto bogate jest w wiele ciekawych miejsc turystycznych dla ludzi z całego świata.

Przez Choszczno przebiegają takie ważne drogi jak: wojewódzka numer 151 ŚwidwinŁobezWęgorzynoReczBarlinekGorzów Wielkopolski, wojewódzka numer 160 Suchań – Piasecznik – Choszczno – DrezdenkoMiędzychód – Gorzyń – Lewice – Miedzichowo oraz wojewódzka numer 175 Drawsko PomorskieKalisz Pomorski – Choszczno.

Bogata baza jezior to nie wątpliwie ciekawa propozycja dla fanów nurkowania czy sportów wodnych. Duża liczba szlaków turystycznych także przyjemna forma aktywnego spędzania czasu. Dziś Choszczno wiedząc o ilości turystów i znaczeniu transportu dla gospodarki poprzez radnych wspiera powstające mikro przedsiębiorstwa także warsztaty samochodowe zajmujące się wymianą DPF/FAP oraz regeneracją wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.

Zastraszająca ilość tlenków oraz szkodliwych substancji spalin nie pomaga rozwojowi turystyk, jak i sprawnemu transportowi. Niesprawne silniki wysokoprężne zadławione spalinami przez zapchany sadzą filtr DPF/FAP nie potrafią uzyskać pełnej mocy obrotowej, ani obiecanego przez producenta przebiegu. Jako doświadczona pracownia regeneracji zalecamy regenerację katalizatora, w wyniku tego procesu możliwe jest odzyskanie 100% sprawności katalizatora. Cenę usług dla Choszczna czyszczenia filtra cząstek stałych, płukania filtra DPF czy regeneracji katalizatora sprawdzisz w tabeli poniżej.

Wypłukany filtr DPF FAP w pracowni regeneracji w Choszcznie.

Wypłukany filtr DPF FAP na stole w pracowni regeneracji w Choszczno.
Płukanie filtrów DPF FAP Choszczno

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Choszcznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Choszcznie 320
Regeneracja filtra FAP w Choszcznie 320
Mycie katalizatora w Choszcznie 320
Płukanie katalizatora SCR w Choszcznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Choszcznie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Choszcznie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Choszcznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Choszcznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Choszcznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Choszcznie i wygodnie wyślij filtr DPF z Choszczna do regeneracji i czyszczenia

Z Choszczna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choszczno Osiedle Północne Malczewskiego CSO02A 53.169720/15.425910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer