Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Góra Kalwaria

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Górze Kalwarii

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Góra Kalwaria – miasto położone nad Wisłą w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, 34 km od centrum stolicy. Mieszka tu 11 845 mieszkańców. Dawniej wieś, istniała już w XIII wieku, prawa miejskie uzyskała w 1670 roku, a następnie w 1919.

Przez Górę Kalwarię przebiegają takie ważne drogi, jak: krajowa numer 50 CiechanówPłońskWyszogródSochaczewMszczonówGrójec – Góra Kalwaria – Kołbiel – Mińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka, krajowa numer 79 Warszawa – KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec – Kraków – TrzebiniaChrzanówJaworzno – Katowice – ChorzówBytom oraz wojewódzka numer 724 Warszawa – Konstancin-Jeziorna – Góra Kalwaria.

Wielu odwiedzających miasto zatrzymuje się tu w celu skorzystania z oferty serwisu samochodowego zajmującego się regeneracją filtrów cząstek stałych, w kraju jest tylko kilka autoryzowanych serwisów tego typu. Działają we współpracy z siecią kurierów, dzięki czemu klient bez wychodzenia z domu może skorzystać z oferty serwisu, pozwala to zaoszczędzić czas, gdyż zazwyczaj trwa to 1-2 dni. Czyszczenie filtra DPF, płukanie filtra FAP, naprawa czy wymiana filtrów cząstek stałych to tylko niektóre z bogatej oferty tej pracowni. Warto korzystać z tego rodzaju usług dla poprawnie działającego filtra, gdyż ma to ogromny wpływ na środowisko, w niektórych krajach, również w Polsce, kierowcy masowo usuwają filtry z samochodów tylko po to, by zaoszczędzić na ich serwisowaniu nie mając świadomości, że taki pojazd wytwarza ogromne ilości trujących substancji. Cennik usług dla miasta Góra Kalwaria podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Górze Kalwarii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Górze Kalwarii 320
Regeneracja filtra FAP w Górze Kalwarii 320
Mycie katalizatora w Górze Kalwarii 320
Płukanie katalizatora SCR w Górze Kalwarii 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Górze Kalwarii 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Górze Kalwarii 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Górze Kalwarii 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Górze Kalwarii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Górze Kalwarii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Górze Kalwarii i wygodnie wyślij filtr DPF z Góry Kalwarii do regeneracji i czyszczenia

Z Góry Kalwarii filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Góra Kalwaria Stefanów Dominikańska GKA01A 51.670620/16.535231 Wyszukaj
Góra Kalwaria Stefanów Dominikańska GKA350 51.978668/21.215969 Wyszukaj
Góra Kalwaria Marianki Pijarska GKA01N 51.986382/21.207239 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer