Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Śląskie, powiat chorzów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Chorzów to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w południowej Polsce, dokładniej w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Przez Chorzów przepływa potok Rawa. Liczba mieszkańców Chorzowa to mniej więcej 109 400 osób, a jego powierzchnia wynosi zaledwie 33 kilometry kwadratowe, co daje nam około 3258 osób na kilometr kwadratowy.

Główne atrakcje turystyczne w Chorzowie i jego najbliższej okolicy to: Park Śląski, Legendia, Górnośląski park Etnograficzny, Planetarium Śląskie, Szyb prezydent, Park Redena oraz Mini Park Linowy Zoolandia.

Drogi, jakie przebiegają przez miasto Chorzów to: droga krajowa numer 79 (WarszawaKozieniceZwoleńSandomierzPołaniecKrakówTrzebiniaChrzanówJaworznoKatowiceChorzówBytom), droga wojewódzka numer 902 (KatowiceChorzówŚwiętochłowiceRuda ŚląskaZabrze) oraz autostrada A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnicaWrocław – Prądy – Krapkowice – GliwiceRuda ŚląskaChorzówKatowiceMysłowiceJaworznoChrzanówTrzebiniaKrakówWieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa). Odpowiedni dojazd i duża liczba zabytków zapewniają Chorzowowi dużo przyjezdnych, przyjezdni zapewniają Chorzowowi klientów, ponieważ sporo z samochodów, które wjeżdżają do Chorzowa, potrzebuje pomocy, zwłaszcza z filtrami DPF FAP i katalizatorami. Specjalistyczne pracownie w Chorzowie świadczą usługi regeneracji i naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych, dlatego tez poniżej w tabeli zebraliśmy najniższe z Chorzowa ceny za usługi czyszczenia i regeneracji DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat chorzów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat chorzów 398
Regeneracja filtra FAP powiat chorzów 398
Mycie katalizatora powiat chorzów 398
Płukanie katalizatora SCR powiat chorzów 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat chorzów 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat chorzów 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat chorzów 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF powiat chorzów 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat chorzów)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer