Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Piastów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Piastowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Piastów, znane do 1926 roku jako Utrata, to miasto leżące w województwie mazowieckim. Według danych statystycznych Piastów zamieszkuje obecnie około 23 tysięcy mieszkańców. Piastów jest stosunkowo młodym, jak na polskie standardy miastem, ponieważ prawa miejskie posiada dopiero od roku 1952. Zaliczane jest do aglomeracji warszawskiej, ponieważ odległość od centrum miasta Warszawy wynosi zaledwie 14 kilometrów. Zabudowa mieszkalna zajmuje przeszło 85% powierzchni miasta, co oznacza, że jest nie tylko jedną z najbardziej zurbanizowanych jednostek, ale również jedną z najbardziej gęsto zaludnionych jednostek administracyjnych województwa. Biorąc pod uwagę fakt, że gmina Piastów jest najmniejszą gminą w województwie, jest bardzo interesującą lokalizacją.

Przez Piastów przebiegają takie ważne drogi, jak: autostrada A2 (Świecko – SłubiceNowy Tomyśl – Poznań – WrześniaSłupcaKoninKoło – Łódź – Łowicz – Skierniewice – Grodzisk Mazowiecki – Pruszków – Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Siedlce – Biała Podlaska – Kukuryki), krajowa ekspresowa numer S8 (Magnice – Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁask – Pabianice – Rzgów – Łódź – Piotrków TrybunalskiTomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – Warszawa – MarkiRadzyminWyszkówTrzcianka – Ostrów Mazowiecka – Zambrów – Stare Jeżewo – Białystok), krajowa ekspresowa numer S2, czyli obwodnica Warszawy, wojewódzka numer 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów – Kamion).

Piastów jest nie tylko zurbanizowanym miasteczkiem, ale również świetnie przygotowanym do bliskości stolicy pod względem komunikacyjnym. Przez Piastów biegną droga wojewódzka 719 oraz linie kolejowe numer 1 i 447. Podobne zaplecze logistyczne wymaga odpowiedniego przygotowania, w postaci odpowiednich zakładów mechaniki samochodowej. W Piastowie można znaleźć podobnie specjalistyczne warsztaty zajmujące się silnikami diesla, w tym również filtrami DPF i FAP oraz katalizatorami OXY i SCR. Ceny naprawy filtrów DPF i czyszczenia katalizatorów dla Piastowa zostały ujęte w tabeli poniżej.

Umyty katalizator w Piastowie
Mycie katalizatora w Piastowie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Piastowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Piastowie 320
Regeneracja filtra FAP w Piastowie 320
Mycie katalizatora w Piastowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Piastowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Piastowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Piastowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Piastowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Piastowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Piastowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Piastowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Piastowa do regeneracji i czyszczenia

Z Piastowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piastów Osiedle Warszawskie Generała Jana Henryka Dąbrowskiego PST01N 52.187870/20.838320 Wyszukaj
Piastów Łukasińskiego PST02N 52.191689/20.831381 Wyszukaj
Piastów Osiedle Reja Elizy Orzeszkowej POP-PST2 52.177292/20.842079 Wyszukaj
Piastów Osiedle Reja Aleja Tysiąclecia PST02A 52.174210/20.839750 Wyszukaj
Piastów Osiedle Harcerska Stanisława Noakowskiego PST03N 52.190620/20.853870 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer