Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Radzionków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radzionkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Radzionków jest niewielkim, położonym w województwie śląskim miastem, którego szukać należy wśród miast powiatu tarnogórskiego. Radzionków założony był najprawdopodobniej w XIV wieku, ponieważ to właśnie z początków czternastego stulecia pochodzą pierwsze informacje na temat Radzionkowa.

Prawa miejskie co prawda miasto piastuje dopiero od 1998 roku jednak w okresie 1951 – 1975 Radzionków miasto przez chwilę cieszyło się pełnią praw miejskich. Na początku swojego istnienia historia nie szczędziła Radzionkowowi trudnych chwil, co spowodowane było zwłaszcza bliskością granicy i szlaków, przez które maszerowały husyckie wojska. W mieście nie znajdziemy wielu zabytków, ponieważ na przestrzeni wieków niszczały one i nie zachowało się ich zbyt wiele, jednak prawdziwe bogactwo tego terenu ukryte jest pod ziemią.

Przez Radzionków przebiegają takie ważne drogi, jak: krajowa numer 11 KołobrzegKoszalinBoboliceSzczecinekPiłaChodzieżOborniki – Poznań – KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie GóryBytom, wojewódzka numer 911 Świerklaniec – Piekary Śląskie – Bytom.

Wydobycie rud cyku i następnie przetwarzanie ich w hutach sprawiło, że miasto stawało się coraz bogatsze, co bezlitośnie wykorzystywał zabór pruski, czyli Niemcy. Obecnie miasto nie odeszło od swego przemysłowego charakteru, co koniecznie wymaga odpowiedniego zaplecza przemysłowego – a to z kolei zapewniają specjalistyczne zakłady zajmujące się silnikami diesla, zwłaszcza filtrami cząstek stałych i katalizatorami, które to części eksploatacyjne zużywają się i należy poddawać je regeneracji i czyszczeniu.

 

 

Oczyszczanie filtrów DPF w Radzionkowie, w pracowni regeneracji.

Filtr DPF na stole w pracowni, przygotowany do procesu oczyszczania.
Oczyszczanie filtra DPF Radzionków

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radzionkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radzionkowie 320
Regeneracja filtra FAP w Radzionkowie 320
Mycie katalizatora w Radzionkowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Radzionkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Radzionkowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radzionkowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Radzionkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Radzionkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radzionkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Radzionkowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Radzionkowa do regeneracji i czyszczenia

Z Radzionkowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radzionków Unii Europejskiej RDZ530 50.398140/18.895000 Wyszukaj
Radzionków Unii Europejskiej RDZ01ML 50.397549/18.894640 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer