Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów w Łódź

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Łódź

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

Krótka historia Łodzi

Oferta skierowana do wszystkich, którzy poszukują nowego filtra cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatora do swojego samochodu. Nasz sklep internetowy dysponuje szeroką gamą wymienionych podzespołów, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego w dobrej cenie. Łódź położona jest w województwie łódzkim w środkowej Polsce. Pełni rolę ośrodka akademickiego, przemysłowego i kulturalnego dla całego województwa, przed rokiem 1989 była centrum przemysłu włókienniczego i stąd też nazwa „polski Manchester”, którym łodzianie określali miasto oraz przemysłu filmowego. Jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności oraz czwartym pod względem powierzchni.
Łódź graniczy z Aleksandrowem Łódzkim, Zgierzem, Konstantynowem Łódzkim, Pabianicami oraz gminami Aleksandrowa Łódzkiego, Ksawerowa, Pabianic, Strykowa.

Historia miasta nie należy do długich, jeżeli chodzi o pochodzenie nazwy Łódź, istnieje kilka hipotez. Możliwe, że nazwa ta wywodzi się od nazwiska Łodzic, które prawdopodobnie nosił założyciel osady, kolejna z nich głosi, że pochodzi od imienia Włodzisław lub od określenia wierzby szarej – łozy.
Dawniej mała wieś leżąca na ziemiach łęczyckich, pierwsza wzmianka o niej pochodzi z 1332 roku. Prawa miejskie uzyskała wraz z prawem do organizowania targów w 1423 roku, nadał je Władysław Jagiełło. Początkowo Łódź rozwijała się głównie w kierunku rolnictwa i stała się dzięki temu lokalnym ośrodkiem handlowym i rzemieślniczym.
W okresie powojennym z uwagi na mniejsze zniszczenia oraz istotne położenie w nowych granicach kraju miasto pełniło funkcję stolicy. Mimo dużych trudności związanych z powojennymi zniszczeniami, miasto dość szybko rosło w siłę, rozwijało gospodarkę, a co za tym idzie, zwiększało liczbę mieszkańców. W 1945 roku powstała tu Wytwórnia Filmów Fabularnych, która w krótkim czasie stała się największym ośrodkiem produkcji filmowych w kraju.
Według starego podziału administracyjnego Łódź dzieliła się na pięć dzielnic: Bałuty, Widzew, Śródmieście, Polesie i Górna, jednak obecnie zrezygnowano z tego podziału i dzieli się ją na 36 osiedli.
W mieście znajduje się bardzo dużo obiektów wpisanych do rejestru zabytków, warto odwiedzić ul. Piotrkowską i położoną przy niej klasycystyczną Białą Fabrykę Geyera, neogotycką bazylikę archikatedralną, eklektyczny pałac Juliusza Heinzla, który pełni funkcję Urzędu Miasta, księży Młyn, Muzeum Kanału Dętka, Centrum Manufaktura.
Od lat gospodarkę Łodzi napędzał przemysł włókienniczy, obecnie ma on mniejsze znaczenie, ale nadal działa tu kilka firm liczących się w branży np. Redan S.A., Monnari oraz Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne Teofilów. Dziś miasto rozwija się i inwestuje w branże technologiczne, infrastrukturę oraz pozyskuje inwestorów z usług dla zaplecza biznesowego, logistyki i AGD. Oprócz lokalnych i krajowych przedsiębiorstw swoje siedziby mają tu również zagraniczne firmy, to właśnie tu znajduje się największa na świecie fabryka Gillette, ABB, Pelion Healthcare Group, Comarch, Ericpol, Dell i wiele innych.
Łódź jest ważnym węzłem komunikacyjnym w województwie, krzyżują się tu autostrady, drogi ekspresowe oraz drogi krajowe: A1 (Rusocin – GrudziądzToruńKutnoStryków – Łódź – TuszynPiotrków TrybunalskiKamieńskRadomskoCzęstochowa – Pyrzowice – Piekary ŚląskieBytomZabrzeGliwiceKnurówRybnikŻory – Gorzyczki, A2 (Świecko – SłubiceNowy TomyślPoznańWrześniaSłupcaKoninKoło – Łódź – ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszkówWarszawaMińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska – Kukuryki, S8 (Magnice – WrocławOleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁask – Pabianice – Rzgów – Łódź – Piotrków Trybunalski – Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – Warszawa – MarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo – Białystok), S14 (Pabianice – Zgierz), DK14 (Łowicz – Stryków – Łódź – Pabianice), DK72 (Konin – Rawa Mazowiecka).

Jak podaje łódzki wydział komunikacji, w mieście porusza się ponad pół miliona samochodów i nadal przybywa ich w zastraszającym tempie. Wzrost liczby aut to nie tylko cyferki w urzędzie, przede wszystkim widać to na ulicach, w godzinach szczytu kierowcy regularnie stoją w korkach. Najwięcej zarejestrowanych jest oczywiście samochodów osobowych, ale są to również pojazdy ciężarowe i dostawcze, ciągniki samochodowe, ciągniki rolnicze, motocykle i motorowery. Wśród tych wszystkich pojazdów większością są te z silnikiem wysokoprężnym, diesel. Od wielu już lat jednostki te są najczęściej wybieranymi pojazdami przez kierowców, którzy liczą na niski koszt ich eksploatacji. Jeszcze niedawno samochody te zachwycały niskim spalaniem i długą żywotnością, przy czym narzekano na głośną pracę silnika i jego niskie osiągi, obecnie w latach turbodoładowania sytuacja uległa zmianie. Kierowcy cieszą się z osiągów, jednak problem pojawił się w zaawansowanym technologicznie osprzęcie, którego naprawa zazwyczaj jest bardzo kosztowna. Największą bolączką wszystkich kierowców jest chyba filtr cząstek stałych, wymuszony przez europejskie normy emisji spalin i Parlament Europejski.
Zadaniem filtra cząstek stałych jest oczyszczanie spalin z cząstek sadzy powstałych przy spalaniu oleju napędowego. Proces wypalania DPF-a możemy zainicjować sami bądź zrobić to w autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Czyszczenie pasywne odbywa się w trakcie jazdy, problem pojawia się, gdy używamy naszego samochodu tylko i wyłącznie do jazdy miejskiej, gdyż drastycznie skraca ona żywotność filtra. Dlatego zalecana jest jazda od czasu do czasu na dłuższym dystansie, najlepiej autostradzie gdzie przy większej i stałej prędkości jesteśmy w stanie zainicjować taki proces. Warto jednak skorzystać z usług profesjonalistów i w przypadku zapełnionego filtra DPF/FAP zregenerować go w pracowni. Wymiana filtra na nowy to nie mały wydatek, zwłaszcza nowy, kupowany w ASO jest bardzo drogi. Nawet do takich samochodów jak FIAT czy FORD, gdzie części powinny być stosunkowo tanie, za filtr zapłacimy około 3000 zł. Na szczęście dla wielu kierowców na rynku pojawiło się sporo zamienników, ich cena jest sporo tańsza. Dlatego też rozsądniejszą opcją dla wielu klientów jest regeneracja starego filtra w autoryzowanym serwisie.

Podpis dokumentów przez klienta


Profesjonalny proces regeneracji filtra DPF/FAP w Łodzi

Zdemontowany przez naszego mechanika filtr cząstek stałych trafia na stół w pracowni regeneracji, tam odpowiednio przeszkolony pracownik dokonuje fizycznych i wizualnych oględzin filtra, sprawdza stopień niedrożności oraz ocenę sprawności fizycznej filtra. Następnie montowane są do niego specjalne adaptery, dzięki którym zostaje umocowany w maszynie. Pierwszy etap to sprawdzenie za pomocą przewodu powietrznego przepływu powietrza przez DPF, w tym momencie pracownik pobiera z maszyny wydruk parametrów mówiących o jego zanieczyszczeniu. Następnym krokiem jest dodanie do filtra odpowiedniego środka chemicznego i podpięcie filtra do przewodu wodnego. Woda pod wpływem wysokiego ciśnienia wypłukuje z filtra wszelkie zanieczyszczenia, popiół, cząstki sadzy i pyły. Proces mycia filtra trwa zazwyczaj około godziny, pozwala to na całkowite oczyszczenie powierzchni filtra. Po ukończonym procesie mycia następuje ponowny wydruk parametrów, a ich wynik powinien być określany poniżej 20 mbar. Jeżeli wynik mimo wszystko nadal jest wysoki, proces czyszczenia zostaje powtórzony. Po prawidłowo zakończonym procesie następuje suszenie filtra gorącym powietrzem, tak aby pozbyć się wilgoci z jego powierzchni, trwa to około 20 minut. Kolejny krok to zmiana powietrza na zimne i chłodzenie filtra przez 50 minut. Ostatni etap to demontaż adapterów z filtra, mycie wlotu i wylotu filtra oraz ponowna ocena wizualna. Każdy klient wraz z filtrem otrzyma 2-letnią gwarancję oraz wydruk parametrów sprzed i po regeneracji.
Jednym z nagminnie wykorzystywanych w ostatnich latach rozwiązaniem radzenia sobie z filtrem DPF/FAP było usuwanie filtra, obecnie metoda ta jest zabroniona prawnie, a za nie posiadanie filtra w krajach zachodnich można otrzymać mandat w wysokości kilku tysięcy euro. Samochód z silnikiem diesla z usuniętym filtrem cząstek stałych emituje dużo więcej trujących spalin, mających wpływ nie tylko na środowisko i jakoś powietrza, ale też na nasze zdrowie, gdyż znajduje się w nich ogromna ilość rakotwórczych komórek.
Mimo zakazu prawnego wiele zakładów nadal oferuje usuwanie filtrów DPF czy FAP z samochodów, oczywiście robią to bardzo fachowo tak, aby nie można było zauważyć jego braku. Należy rozciąć obudowę filtra i wyciągnąć jego wkład ceramiczny, nie jest to proste, należy to zrobić tak, aby nie uszkodzić czujników. Ponadto konieczna jest zmiana oprogramowania sterownika silnika tak, aby pracował prawidłowo bez filtra. Nie jest to metoda polecana, pomijając już prawo, samochody są tak skomplikowane, że nie lubią, gdy ktoś wtrąca się w ich konstrukcje, a to może powodować kolejne problemy. Wiele zakładów czy serwisów samochodowych w celu prawidłowej eksploatacji zaleca korzystanie z usług czyszczenia filtra DPF, mycia filtra FAP, płukania filtra cząstek stałych, procesy te są nie tylko polecane z racji skuteczności, ale również i ceny, gdyż jest ona znacznie niższa aniżeli usunięcie filtra DPF/FAP. Cennik usług dla miasta Łódź podany będzie w tabeli poniżej.

Slider image

Gdzie w Łodzi można wyremontować filtry cząstek stałych i katalizatory?

Filtry cząstek stałych i katalizatory w Łodzi można naprawić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów FAP lub zadzwonić i uzgodnić odbiór naszym kurierem.

W jaki sposób przebiega proces regeneracji filtrów DPF w Łodzi?

 • Odbieramy filtry cząstek stałych i katalizatory firmą kurierską lub dostarczamy do autoryzowanej pracowni
 • Filtry DPF trafiają do warsztatu gdzie specjalnym urządzeniem badany jest stopień uszkodzenia
 • Gdy stan filtra lub katalizatora daje możliwość regeneracji na wysokiej klasy maszynach, część jest montowany do przyrządu do regeneracji wodnej
 • Po odzyskaniu sprawności filtrów cząstek stałych DPF-y i FAP-y są jeszcze raz testowane suszone ciepłym powietrzem oraz razem z wydrukami przekazujemy do kontrahenta

Ile kosztuje naprawa filtrów cząstek stałych w Łodzi?

Koszt naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów nie ulega zmianom i jest równa niewielki procent ceny nowego filtra.

W jaki sposób dostarczyć filtry i katalizatory SCR do pracowni w Łodzi?

Najlepiej jest filtry cząstek stałych i katalizatory przekazać do zakładu regeneracji w Łodzi kurierem którego możemy dla Państwa umówić ale rzecz jasna zapraszamy do wizyty osobiście w naszym laboratorium gdzie będzie można przyjrzeć się jak odbywa się proces naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Które filtry FAP można remontować w Łodzi?

Praktycznie wszystkie filtry cząstek stałych można poddawać dopalaniu w tym:
  • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych
  • filtry DPF i FAP do pojazdów dostawczych
  • filtry FAP do ciągników siodłowych

  Jakie można wymienić objawy uszkodzenia układu redukcji emisji spalin które można remontować w Łodzi?

  Klasyczne objawy uszkodzenia filtrów DPF i FAP to:
   • spadek mocy,
   • wzrost emisji sadzy,
   • zwiększony pobór paliwa,
   • wahania obrotów,
   • problemy z odpaleniem silnika.

   Dlaczego warto wybrać pracownie w Łodzi i nasz serwis?

   Polecamy wykorzystać nasze usługi dlatego, że:
    • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.
    • Mamy 100% skuteczności.
    • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
    • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
    • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.

    Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łodzi

    Cena i koszt (netto)
    Czyszczenie filtra DPF w Łodzi 398
    Regeneracja filtra FAP w Łodzi 398
    Mycie katalizatora w Łodzi 398
    Płukanie katalizatora SCR w Łodzi 398
    Naprawa filtra cząstek stałych w Łodzi 398
    Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łodzi 1490
    Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Łodzi 0 *
    Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Łodzi 250
    * metoda prawnie zabroniona
    Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
    Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

    Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

    Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Dostępne w Łodzi punkty wysyłki, z których można wysłać zdemontowany filtr DPF/FAP do czyszczenia w specjalistycznej pracowni

    Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łodzi i wygodnie wyślij filtr DPF z Łodzi do regeneracji i czyszczenia

    Z Łodzi filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
    Miasto Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS
    Łódź
    Rokicińska
    Andrzejów ANJ01A Pokaż na mapie
    Łódź
    11 Listopada
    Radogoszcz LOD36N Pokaż na mapie
    Łódź
    Karola Adamieckiego
    Widzew-Wschód LOD10A Pokaż na mapie
    Łódź
    Al. Włókniarzy
    LOD38A Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Politechniki
    Stare Polesie LOD09B Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleksandrowska
    Teofilów-Wielkopolska POP-LOD94 Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleksandrowska
    Teofilów-Wielkopolska LOD03N Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleksandrowska
    Teofilów-Wielkopolska LOD42A Pokaż na mapie
    Łódź
    Armii Krajowej
    Retkinia Zachód-Smulsko LOD14N Pokaż na mapie
    Łódź
    Armii Krajowej
    Retkinia Zachód-Smulsko LOD15N Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja księdza biskupa Władysława Bandurskiego
    Karolew-Retkinia Wschód LOD22A Pokaż na mapie
    Łódź
    Bratysławska
    Karolew-Retkinia Wschód LOD33N Pokaż na mapie
    Łódź
    Brydżowa
    Ruda LOD46N Pokaż na mapie
    Łódź
    Brzezińska
    Stoki LOD429 Pokaż na mapie
    Łódź
    Brzezińska
    Dolina Łódki LOD05C Pokaż na mapie
    Łódź
    Księdza Stanisława Brzóski
    Bałuty-Centrum LOD42N Pokaż na mapie
    Łódź
    Byszewska
    Nowosolna LOD41N Pokaż na mapie
    Łódź
    Doktora Tytusa Chałubińskiego
    Stoki LOD05N Pokaż na mapie
    Łódź
    Czarnkowska
    Bałuty-Centrum LOD24N Pokaż na mapie
    Łódź
    Generała Jarosława Dąbrowskiego
    Górniak LOD18N Pokaż na mapie
    Łódź
    Generała Jarosława Dąbrowskiego
    Chojny-Dąbrowa POP-LOD90 Pokaż na mapie
    Łódź
    Generała Jarosława Dąbrowskiego
    Chojny-Dąbrowa LOD40A Pokaż na mapie
    Łódź
    Profesora Jana Dylika
    Teofilów-Wielkopolska LOD32N Pokaż na mapie
    Łódź
    Alojzego Felińskiego
    Chojny-Dąbrowa LOD44N Pokaż na mapie
    Łódź
    Franciszkańska
    Bałuty-Doły POP-LOD3 Pokaż na mapie
    Łódź
    Gdańska
    Stare Polesie LOD06A Pokaż na mapie
    Łódź
    Gdańska
    Stare Polesie LOD25N Pokaż na mapie
    Łódź
    Generała Jarosława Dąbrowskiego
    Chojny-Dąbrowa LOD03A Pokaż na mapie
    Łódź
    Grabieniec
    Teofilów-Wielkopolska LOD21A Pokaż na mapie
    Łódź
    Jarosława Haška
    Widzew-Wschód LOD29A Pokaż na mapie
    Łódź
    Inflancka
    Bałuty-Doły LOD25A Pokaż na mapie
    Łódź
    Inflancka
    Bałuty-Doły LOD27N Pokaż na mapie
    Łódź
    Inowrocławska
    Teofilów-Wielkopolska POP-LOD59 Pokaż na mapie
    Łódź
    Jagienki
    Osiedle Sienkiewiczowskie LOD43A Pokaż na mapie
    Łódź
    Jana Karskiego
    Bałuty-Centrum LOD23A Pokaż na mapie
    Łódź
    Jana Kilińskiego
    Chojny-Dąbrowa LOD12N Pokaż na mapie
    Łódź
    Jana Matejki
    Śródmieście-Wschód LOD03B Pokaż na mapie
    Łódź
    Janosika
    Stoki LOD18A Pokaż na mapie
    Łódź
    Marcina Kasprzaka
    Stare Polesie LOD05B Pokaż na mapie
    Łódź
    Jana Kilińskiego
    Katedralna LOD03G Pokaż na mapie
    Łódź
    Kolumny
    LOD22N Pokaż na mapie
    Łódź
    Kongresowa
    Chojny LOD35A Pokaż na mapie
    Łódź
    Gabriela Narutowicza
    Śródmieście-Wschód LOD36A Pokaż na mapie
    Łódź
    Zbaraska
    Chojny-Dąbrowa LOD29N Pokaż na mapie
    Łódź
    Krakowska
    Zdrowie-Mania LOD02B Pokaż na mapie
    Łódź
    Kurczaki
    Chojny LOD20A Pokaż na mapie
    Łódź
    Janusza Kusocińskiego
    Retkinia Zachód-Smulsko LOD11A Pokaż na mapie
    Łódź
    Janusza Kusocińskiego
    Karolew-Retkinia Wschód LOD37N Pokaż na mapie
    Łódź
    Legionów
    Katedralna LOD01G Pokaż na mapie
    Łódź
    Bolesława Limanowskiego
    Bałuty-Centrum LOD04C Pokaż na mapie
    Łódź
    Bolesława Limanowskiego
    Bałuty-Centrum LOD47A Pokaż na mapie
    Łódź
    Lodowa
    Chojny-Dąbrowa LOD34N Pokaż na mapie
    Łódź
    Łagiewnicka
    Julianów-Marysin-Rogi LOD48N Pokaż na mapie
    Łódź
    Organizacji Wolność i Niezawisłość
    Bałuty-Centrum LOD095 Pokaż na mapie
    Łódź
    Łagiewnicka
    Bałuty-Centrum LOD15A Pokaż na mapie
    Łódź
    Senatorska
    Górniak LOD39A Pokaż na mapie
    Łódź
    Maratońska
    Retkinia Zachód-Smulsko LOD46A Pokaż na mapie
    Łódź
    Maratońska
    Karolew-Retkinia Wschód LOD16N Pokaż na mapie
    Łódź
    Adama Naruszewicza
    Chojny-Dąbrowa LOD12A Pokaż na mapie
    Łódź
    Nawrot
    Katedralna LOD134 Pokaż na mapie
    Łódź
    Nowy Józefów
    Lublinek-Pienista LOD06N Pokaż na mapie
    Łódź
    Obywatelska
    Lublinek-Pienista LOD40N Pokaż na mapie
    Łódź
    Odrzańska
    Rokicie LOD35N Pokaż na mapie
    Łódź
    Odrzańska
    Rokicie POP-LOD47 Pokaż na mapie
    Łódź
    Księcia Władysława Opolczyka
    Osiedle Słowiańskie LOD32A Pokaż na mapie
    Łódź
    Pabianicka
    Ruda LOD07N Pokaż na mapie
    Łódź
    Pabianicka
    Rokicie LOD24A Pokaż na mapie
    Łódź
    Piasta
    Rokicie LOD39N Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Stary Widzew LOD09N Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Stary Widzew LOD21N Pokaż na mapie
    Łódź
    Piotrkowska
    Katedralna LOD26N Pokaż na mapie
    Łódź
    Plac Niepodległości
    Górniak LOD02G Pokaż na mapie
    Łódź
    Pojezierska
    Bałuty Zachodnie LOD34A Pokaż na mapie
    Łódź
    Popiełuszki
    Polesie - Retkinia Zachód-Smulsko LOD45A Pokaż na mapie
    Łódź
    Przełajowa
    Karolew-Retkinia Wschód POP-LOD38 Pokaż na mapie
    Łódź
    Przemysłowa
    Bałuty-Doły LOD38N Pokaż na mapie
    Łódź
    Stanisława Przybyszewskiego
    Zarzew LOD30A Pokaż na mapie
    Łódź
    Grażyny
    Chojny LOD01N Pokaż na mapie
    Łódź
    Rzgowska
    Chojny LOD05A Pokaż na mapie
    Łódź
    Rzgowska
    Górniak LOD02C Pokaż na mapie
    Łódź
    Składowa
    Śródmieście-Wschód LOD20N Pokaż na mapie
    Łódź
    Srebrzyńska
    Koziny LOD47N Pokaż na mapie
    Łódź
    Doktora Seweryna Sterlinga
    Śródmieście-Wschód LOD07A Pokaż na mapie
    Łódź
    Strykowska
    Bałuty-Doły LOD07B Pokaż na mapie
    Łódź
    Szczecińska
    Bałuty Zachodnie LOD41A Pokaż na mapie
    Łódź
    Szparagowa
    Bałuty Zachodnie LOD31A Pokaż na mapie
    Łódź
    Świętojańska
    Rokicie LOD08B Pokaż na mapie
    Łódź
    Urocza
    Radogoszcz LOD19N Pokaż na mapie
    Łódź
    Tamka
    Śródmieście-Wschód LOD37A Pokaż na mapie
    Łódź
    Tatrzańska
    Zarzew LOD13A Pokaż na mapie
    Łódź
    Tatrzańska
    Zarzew LOD45N Pokaż na mapie
    Łódź
    Teodora
    Stary Widzew POP-LOD91 Pokaż na mapie
    Łódź
    Tomasza Zana
    Koziny LOD09A Pokaż na mapie
    Łódź
    Traktorowa
    Bałuty Zachodnie V-LODS1 Pokaż na mapie
    Łódź
    Traktorowa
    Złotno LOD06C Pokaż na mapie
    Łódź
    Tuszyńska
    Piastów-Kurak LOD08A Pokaż na mapie
    Łódź
    Tuszyńska
    Piastów-Kurak LOD078 Pokaż na mapie
    Łódź
    Tylna
    Katedralna LOD23N Pokaż na mapie
    Łódź
    Generała Walerego Wróblewskiego
    Stare Polesie LOD27A Pokaż na mapie
    Łódź
    Warszawska
    Julianów-Marysin-Rogi LOD43N Pokaż na mapie
    Łódź
    Widzewska
    Widzew-Wschód LOD26A Pokaż na mapie
    Łódź
    Wielkopolska
    Teofilów-Wielkopolska LOD31N Pokaż na mapie
    Łódź
    Wiernej Rzeki
    Teofilów-Wielkopolska LOD44A Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Włókniarzy
    Bałuty-Centrum LOD057 Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Stefana Wyszyńskiego
    Retkinia Zachód-Smulsko LOD28A Pokaż na mapie
    Łódź
    Zakładowa
    Osiedle Słowiańskie LOD50N Pokaż na mapie
    Łódź
    Zarzewska
    Górniak LOD03C Pokaż na mapie
    Łódź
    Zgierska
    Bałuty-Centrum LOD19A Pokaż na mapie
    Łódź
    Zgierska
    Radogoszcz LOD10N Pokaż na mapie
    Łódź
    Nastrojowa
    Radogoszcz LOD13N Pokaż na mapie
    Łódź
    Zgierska
    Bałuty-Centrum LOD07C Pokaż na mapie
    Łódź
    Złotno
    Złotno LOD30N Pokaż na mapie
    Łódź
    Złotno
    Złotno LOD077 Pokaż na mapie
    Łódź
    al. Jana Pawła II
    LOD28N Pokaż na mapie
    Łódź
    Łąkowa
    Stare Polesie LOD08N Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Adama Mickiewicza
    Katedralna LOD04B Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Adama Mickiewicza
    Stare Polesie LOD04N Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
    Stary Widzew LOD17N Pokaż na mapie
    Łódź
    Aleja Politechniki
    Stare Polesie LOD51N Pokaż na mapie
    Co o tym myślisz?

    Komentarze

    Robert
    5
    star star star star star
    Wystawiono 11 miesiecy temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Woda pod ciśnieniem może pomóc w procesie regeneracji filtrów DPF/FAP oraz w czyszczeniu katalizatorów poprzez usunięcie nagromadzonego brudu, sadzy i innych zanieczyszczeń. W przypadku regeneracji filtrów DPF/FAP, woda pod ciśnieniem jest wykorzystywana do płukania filtrów, co pozwala na usunięcie nagromadzonej sadzy i popiołu z ich powierzchni. Woda pod ciśnieniem jest wykorzystywana w połączeniu z detergentami, które mogą rozpuścić i usunąć nagromadzone zanieczyszczenia, a następnie wypłukać je z filtrów. W przypadku czyszczenia katalizatorów, woda pod ciśnieniem może być użyta do usuwania nagromadzonego brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń z powierzchni katalizatora. Woda pod ciśnieniem jest wykorzystywana do spłukania zanieczyszczeń z powierzchni katalizatora, aby przywrócić jego pierwotną wydajność. Woda pod ciśnieniem jest stosowana w procesie regeneracji filtrów DPF/FAP i czyszczenia katalizatorów, ponieważ pozwala ona na dokładne usunięcie nagromadzonej sadzy, brudu i innych zanieczyszczeń z powierzchni tych urządzeń. Jest to wygodna i skuteczna metoda, która pozwala na przywrócenie pierwotnej wydajności filtrów i katalizatorów, co przyczynia się do poprawy wydajności silnika i zmniejszenia emisji spalin.
    Byniek345
    0
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 4 lata temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Kto by pomyślał, że w i Łodzi przyjdzie czas na czyszczenie filtrów cząstek stałych. W razie potrzeby już wiem gdzie się zgłosić.
    Stanisław
    0
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Też u siebie w aucie czyściłem filtr dpf w jednym z serwisów w Łodzi i jestem bardzo zadowolony z efektów, bo auto teraz działa zdecydowanie lepiej.
    Artur
    0
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Wodne czyszczenie dpf w Łodzi stało się bardzo popularne. Sam korzystałem z takich usług i jestem bardzo zadowolony z efektów.

    Dodaj komentarz

    Oceń wpis:
    Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki