Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Torzym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Torzymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Torzym to niewielka, położona w powiecie sulęcińskim miejscowość, którą znaleźć można w województwie lubuskim, nad rzeką Ilanką, na brzegu Jeziora Ilno. Informacje, jakie można przeczytać o osadzie Sternberg (jak pierwotnie nazywał się Torzym), pochodzą z 1300 roku, jednak wiadomo na pewno, że w 1266 roku arcybiskup magdeburski założył tu zamek. Prawa miejskie nadano Torzymiowi w 1375 roku i miasto piastowało je aż do 1945 roku. W powojennym Torzymiu przez pewien okres funkcjonowała nazwa Toruń Lubuski, ale finalnie zmieniono nazwę na Torzym. W Torzymiu można podziwiać zabytki takie jak kościół ewangelicki pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego, dom mieszkalny, kamieniczki i cmentarz żydowski.

Przez Torzym biegną dwie ważne drogi komunikacyjne, a mianowicie autostrada A2 (Świecko – SłubiceNowy Tomyśl – Poznań – WrześniaSłupcaKoninKołoŁódźŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków – Warszawa – Mińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska – Kukuryki) i DK92 (RzepinŚwiebodzinPniewy – Poznań – Września – Słupca – Konin – Koło – Kutno – Łowicz – SochaczewOżarów Mazowiecki – Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Kałuszyn). Tak istotny węzeł komunikacyjny wiąże się z dużą ilością samochodów na drogach, a co za tym idzie z dużą ilością samochodów uszkodzonych lub niesprawnych. Chętnie korzystają z tego faktu pracujący w Torzymiu mechanicy świadczący usługi regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Ceny z Torzymia za czyszczenie DPF, płukanie FAP i naprawę katalizatorów ujęliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Torzymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Torzymiu 320
Regeneracja filtra FAP w Torzymiu 320
Mycie katalizatora w Torzymiu 320
Płukanie katalizatora SCR w Torzymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Torzymiu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Torzymiu 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Torzymiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Torzymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Torzymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Torzymiu i wygodnie wyślij filtr DPF z Torzymia do regeneracji i czyszczenia

Z Torzymia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Torzym Osiedle Lecha Podgórna TOZ01A 52.313801/15.072610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer