Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Włocławek

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Włocławku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Znane jako miasto biskupie, już od 1255 roku cieszy się prawami miejskimi, często określane jako perła Kujaw. Mowa oczywiście o Vladislavii, Włocławku, jednym z najstarszych miast naszego kraju. Tak wyjątkowego miasta nie mógł ominąć również rozwój industrialny prężnie wspomagany przez napływające ze strony turystów środki finansowe. Widać to doskonale na przykładzie ilości samochodów zarejestrowanych na 1000 mieszkańców, a jest ich przeszło 475. Taka mnogość samochodów wymaga odpowiedniego zaplecza przemysłowego, stąd wśród 10 dzielnic Włocławka rozmieszczonych jest 60 zakładów i warsztatów zajmujących się naprawą samochodów i między innymi regeneracją filtrów cząstek stałych oraz czyszczeniem katalizatorów. Większość aut to pojazdy zasilane jednostkami napędowymi diesla, a w przypadku nowoczesnych diesli konieczne jest stosowanie układów ograniczających emisję spalin, stąd też zapchany filtr DPF albo niedrożny filtr FAP nie jest niecodziennym zjawiskiem. Aby zregenerować filtr cząstek stałych, wystarczy jeden telefon albo pozostawienie telefonu na naszej stronie – w najlepszym warsztacie umówimy wizytę za Ciebie.

 

Regeneracja filtra cząstek stałych we Włocławku.

 

Zregenerowany filtr cząstek stałych we Włocławku
Regeneracja filtra cząstek stałych Włocławek

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Włocławku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Włocławku 398
Regeneracja filtra FAP w Włocławku 398
Mycie katalizatora w Włocławku 398
Płukanie katalizatora SCR w Włocławku 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Włocławku 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Włocławku 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Włocławku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Włocławku 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer