Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kujawsko-pomorskie, powiat mogileński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Powiat mogileński to jednostka administracyjna zlokalizowana w północno-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, utworzona w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Powiat mogileński sąsiaduje z powiatem żnińskim, inowrocławskim, konińskim, słupeckim oraz gnieźnieński.

Drogi przebiegające przez teren powiatu mogileńskiego to: droga krajowa numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin – Miąskowo – MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno – Wylatowo – StrzelnoInowrocławToruńBrodnicaLubawaOstróda), droga krajowa numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowoBydgoszczInowrocławStrzelnoŚlesinKoninKaliszOstrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica), droga krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłockWyszogródNowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrówDrohiczynSiemiatycze), droga wojewódzka numer 254 (Brzoza – ŁabiszynBarcinMogilno – Wylatowo), droga wojewódzka numer 255 (StrzelnoPakość) oraz droga wojewódzka numer 262 (Kwieciszewo – Gębice – Orchowo – Szyszłowo).
W powiecie mogileńskim znajduje się rotunda świętego Prokopa w Strzelnie, jezioro Gopło, Ostrowo, jezioro Ostrowskie, Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chrabsku, rezerwat przyrody Mierucinek, rezerwat przyrody Czapliniec Ostrowo oraz XVIII wieczny spichlerz dworski.

Niewiele osób wie, że z powiatu mogileńskiego można wysłać do regeneracji i naprawy elementy wchodzące w skład układu redukcji emisji spalin, czyli filtry DPF FAP i katalizatory. Koszt za wymianę katalizatora czy filtra cząstek stałych sprawia, że nie zawsze się to opłaca. Poniżej zebraliśmy z powiatu mogileńskiego ceny za usługi czyszczenia, naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat mogileński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat mogileński 398
Regeneracja filtra FAP powiat mogileński 398
Mycie katalizatora powiat mogileński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat mogileński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat mogileński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat mogileński 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora powiat mogileński 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat mogileński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat mogileński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer