Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Tychy

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Tychach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mówiąc o Tychach ciężko nie kojarzyć tej wyjątkowej miejscowości z wielowiekowymi tradycjami browarniczymi. Jednak Tychy to nie tylko piwo, ale również potężna infrastruktura motoryzacyjna i przemysłowa. Jak większość miast położonych na Śląsku posiada silnie rozwinięty przemysł, a industrializacja nie rzuca się w oczy jedynie w okolicach pięknych parków miejskich. W przeciągu ostatnich kilku lat ilość samochodów przypadających na 1000 mieszkańców znacznie się zwiększyła, mimo że ludzi w Tychach przybywa. W ciągu ostatnich trzech lat ilość samochodów w stosunku do ilości ludności w mieście wzrosła o 10%, co pozwala sądzić, że mechanicy, których w Tychach, wśród 17 dzielnic jest ponad 100, mają pełne ręce roboty. Nie ma czemu się dziwić, ponieważ przeszło połowa samochodów, które jeżdżą po drogach Tychów to samochody z silnikiem diesla. Dzięki naszej stronie oraz specjalnemu panelowi można znaleźć mechanika już w kilka sekund a usługi regeneracja filtrów DPF czy naprawa katalizatorów nie spowodują już długotrwałego dzwonienia do wszystkich warsztatów. Kliknij i sprawdź, kto regeneruje filtry cząstek stałych w Twojej okolicy.

 

 

Układ wydechowy Audi z filtrem DPF
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Tychy

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Tychach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Tychach 398
Regeneracja filtra FAP w Tychach 398
Mycie katalizatora w Tychach 398
Płukanie katalizatora SCR w Tychach 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Tychach 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Tychach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Tychach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Tychach 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer