Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Małopolskie, powiat proszowicki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Powiat proszowicki zlokalizowany jest w województwie małopolskim, jego siedzibą jest miasto Proszowice. Liczba mieszkańców powiatu proszowickiego wynosi około 43 700 osób, a jego powierzchnia to 415 kilometrów kwadratowych. Użytki rolne w powiecie stanowią aż 89% jego powierzchni.

Powiat proszowicki sąsiaduje z:

W powiecie proszowickim warto zobaczyć Pomnik Tadeusza Kościuszki, rezerwat przyrody Wiślisko Kobyle, Muzeum Ziemi Koszyckiej, Pałac Śmiłowice oraz Puszczę Niepołomicką. Do powiatu proszowickiego można dojechać drogą krajową numer 79 (WarszawaKozieniceZwoleńSandomierzPołaniecKrakówTrzebiniaChrzanówJaworznoKatowiceChorzówBytom), drogą wojewódzką numer 775 (SłomnikiProszowiceNowe Brzesko – Ispina) oraz drogą wojewódzką numer 776 (KrakówProszowiceKazimierza WielkaBusko-Zdrój).

Co więcej, w powiecie proszowickim istnieje możliwość zregenerowania filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów samochodowych SCR. Czyszczenie katalizatora SCR, regeneracja filtra FAP, czy wypalanie filtra FAP to kilka opcji, które mogą przywrócić zapchanemu filtrowi całkowitą sprawność. Poniżej przedstawiamy najniższe ceny dla powiatu proszowickiego za naprawę DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat proszowicki

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat proszowicki 398
Regeneracja filtra FAP powiat proszowicki 398
Mycie katalizatora powiat proszowicki 398
Płukanie katalizatora SCR powiat proszowicki 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat proszowicki 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat proszowicki 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora powiat proszowicki 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych powiat proszowicki 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat proszowicki)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer