Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wschowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wschowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wschowa – miasto leżące na terenach powiatu wschowskiego, w województwie lubuskim. Mieszka tu 14 357 mieszkańców. Pierwsze informacje o mieście Wschowa pochodzi z 1136 roku.

W mieście krzyżują się drogi wojewódzkie nr 278 (Szklarka Radnicka – Nietkowice – SulechówSława – Wschowa), nr 305 (Bolewicko – Nowy TomyślWolsztyn – Wschowa – Wroniniec) oraz droga krajowa nr 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁaskPiotrków TrybunalskiSulejówOpocznoRadomZwoleńPuławyPiaskiChełm – Dorohusk).

W ostatnich latach wielu kierowców, którzy zdecydowali się na wycięcie DPF-a, przyczynili się, zupełnie nieświadomie do pogorszenia się jakości powietrza. W celu ograniczenia szkodliwej emisji, twórcy pojazdów wyposażyli je w dodatkowy element, jakim jest filtr cząstek stałych. W Wschowej oraz jej bliskiej okolicy znajduje się kilka serwisów samochodowych zajmujących się regeneracją filtra DPF/FAP, myciem, płukaniem i wypalaniem filtrów cząstek stałych. Cennik usług z Wschowa znajdzie się w tabeli poniżej.

Dziś filtr DPF/FAP znajduje się w każdym układzie wydechowym samochodów osobowych i ciężarowych, a to za sprawą europejskich norm emisji spalin EURO6. Pierwsze normy EURO, mówiące o dopuszczalnym poziomie emisji spalin pojawiły się już w 1993 roku, dziś obowiązującą jest EURO6, dopuszczalny jej limit emisji tlenków azotu wynosi 400mg/kWh, jest to aż 80% mniej niż w normie EURO5, a więc normy stają się coraz bardziej restrykcyjne.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wschowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wschowie 320
Regeneracja filtra FAP w Wschowie 320
Mycie katalizatora w Wschowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Wschowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wschowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wschowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Wschowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Wschowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wschowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wschowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Wschowy do regeneracji i czyszczenia

Z Wschowy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wschowa Osiedle Zwycięstwa Stanisława Moniuszki WSC01L 51.802422/16.319521 Wyszukaj
Wschowa Osiedle Jagiellońskie Wolsztyńska WSC01G 51.814919/16.306549 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer