Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ruda Śląska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rudzie Śląskiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Ruda Śląska jest jednym z najmłodszych miast województwa śląskiego, ponieważ prawa miejskie otrzymała w 1959 roku po połączeniu wsi Ruda ze wsią Nowy Bytom. Jednak pierwsze informacje o Rudzie pochodzą jeszcze z XIII wieku. Jak przystało na śląskie miasto, nie brakuje tu przemysłu ciężkiego, hut i kopalni, które, jakże by inaczej, funkcjonują w ścisłej z dobrze zaplanowaną logistyką transportową. A gdzie transport użytkowy, tam silniki diesla. Jednak współczesne silniki diesla, zupełnie jak poprzednicy żywotne i bezawaryjne, nie mają równie żywotnego jak one same osprzętu. Związane jest to z bardzo restrykcyjnymi normami emisji spalin wprowadzonymi wraz z EURO IV. Również wraz z EURO IV pojawiły się zapchane filtry DPF i katalizatory do regeneracji. Niestety jest to nierozerwalnie związane z eksploatacją nowoczesnych diesli, zwłaszcza jeśli się tę eksploatację prowadzi nieumiejętnie. Również dlatego nie brakuje warsztatów zajmujących się regeneracją DPF FAP i katalizatorów, a w samej Rudzie jest ich przeszło 60. Dlatego też, aby przyspieszyć wybór mechanika przygotowaliśmy nasz serwis. Regeneracja filtra cząstek stałych do załatwienia w ciągu kilku sekund i jednego telefonu.

Przez Rudę Śląską przebiega tylko jedna droga krajowa i jest nią autostrada A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnicaWrocław – Prądy – Krapkowice – Gliwice – Ruda Śląska – ChorzówKatowiceMysłowiceJaworznoChrzanówTrzebiniaKrakówWieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa).

Filtr cząstek stałych Suzuki Swift
Regeneracja filtrów cząstek stałych Ruda Śląska

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rudzie Śląskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rudzie Śląskiej 398
Regeneracja filtra FAP w Rudzie Śląskiej 398
Mycie katalizatora w Rudzie Śląskiej 398
Płukanie katalizatora SCR w Rudzie Śląskiej 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Rudzie Śląskiej 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rudzie Śląskiej 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Rudzie Śląskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rudzie Śląskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rudzie Śląskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer