Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Ruda Śląska

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Rudzie Śląskiej

Oceń:

Ruda Śląska jest jednym z najmłodszych miast województwa śląskiego, ponieważ prawa miejskie otrzymała w 1959 roku po połączeniu wsi Ruda ze wsią Nowy Bytom. Jednak pierwsze informacje o Rudzie pochodzą jeszcze z XIII wieku. Jak przystało na śląskie miasto, nie brakuje tu przemysłu ciężkiego, hut i kopalni, które, jakże by inaczej, funkcjonują w ścisłej z dobrze zaplanowaną logistyką transportową. A gdzie transport użytkowy, tam silniki diesla. Jednak współczesne silniki diesla, zupełnie jak poprzednicy żywotne i bezawaryjne, nie mają równie żywotnego jak one same osprzętu. Związane jest to z bardzo restrykcyjnymi normami emisji spalin wprowadzonymi wraz z EURO IV. Również wraz z EURO IV pojawiły się zapchane filtry DPF i katalizatory do regeneracji. Niestety jest to nierozerwalnie związane z eksploatacją nowoczesnych diesli, zwłaszcza jeśli się tę eksploatację prowadzi nieumiejętnie. Również dlatego nie brakuje warsztatów zajmujących się regeneracją DPF FAP i katalizatorów, a w samej Rudzie jest ich przeszło 60. Dlatego też, aby przyspieszyć wybór mechanika przygotowaliśmy nasz serwis. Regeneracja filtra cząstek stałych do załatwienia w ciągu kilku sekund i jednego telefonu.

 

 

Filtr cząstek stałych Suzuki Swift
Regeneracja filtrów cząstek stałych Ruda Śląska

 

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer