Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Jaworzno

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Jaworznie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.33

Leżące w województwie śląskim Jaworzno należy do Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego i mimo że prawa miejskie piastuje dopiero od 1901 roku, jest jednym z największych miast w województwie. Z racji stosunkowo dużej powierzchni, gęstość zaludnienia jest w stosunku do innych miast ze śląska, bardzo niska. Jednak z racji urbanizacji nie mniejszej niż w innych miastach okręgu i województwa ilość samochodów przypadających na jednego mieszkańca jest wyższa niż w niejednej metropolii. Stąd tez nie brak w Jaworznie mechaników, a wśród 18 dzielnic miasta można znaleźć ich przeszło 105, a regeneracja DPF czy naprawa katalizatorów to dla wspomnianych zakładów nic nowego. Jednak aby wybrać najlepszy lub najbliższy zakład mechanika konieczne jest wykonanie wielu telefonów, lub żmudne przeszukiwanie sieci w celu odnalezienia mechanika interesującego nas zlecenia. Dlatego też przygotowaliśmy nasz serwis, który pozwala na wyszukiwanie zajmujących się regeneracją filtrów cząstek stałych i naprawą katalizatorów serwisów we wszystkich lokalizacjach Jaworzna. Wystarczy wybrać odpowiednią pozycję ze znajdującego się po prawej stronie panelu.

Wypłukany filtr cząstek stałych w Jaworznie

Płukanie filtra cząstek stałych w Jaworznie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jaworznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jaworznie 398
Regeneracja filtra FAP w Jaworznie 398
Mycie katalizatora w Jaworznie 398
Płukanie katalizatora SCR w Jaworznie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Jaworznie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jaworznie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Jaworznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Jaworznie 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer