Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Chorzów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Chorzowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Leżący w sercu Śląska Chorzów, mimo że istnieje już przeszło osiem wieków, prawa miejskie uzyskał dopiero pod koniec XIX wieku. Chorzów nie jest pod względem powierzchni dużym miastem, jednak, co jest charakterystyczne dla miast śląskich, jest bardzo gęsto zaludniony. W Chorzowie jest również bardzo silnie rozwinięty przemysł, a w związku z tym nie brakuje tu również samochodów. Większość samochodów użytkowych na całym świecie to samochody napędzane silnikiem diesla, stąd z racji coraz bardziej rygorystycznych norm emisji spalin, najczęstszymi problemami są filtry DPF do regeneracji albo uszkodzone katalizatory spalin. Aby zregenerować filtr cząstek stałych, konieczne jest skorzystanie z nowoczesnych, bezpiecznych dla filtrów technologii odtwórczych, ponieważ ich obecność od września 2017 jest w samochodzie, który był w filtr FAP DPF wyposażony obowiązkowa. Dlatego tez przygotowaliśmy nasz serwis, w którym można wyszukać mechanika, który zajmuje się regeneracją katalizatorów i filtrów cząstek stałych za pomocą jednego kliknięcia. Zostaw swój numer telefonu lub zadzwoń, umówimy Cię na regenerację katalizatora lub filtra DPF.

Drogi, jakie przebiegają przez Chorzów to: droga krajowa numer 79 (WarszawaKozieniceZwoleńSandomierzPołaniecKrakówTrzebiniaChrzanówJaworznoKatowice – Chorzów – Bytom), autostrada A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnicaWrocław – Prądy – Krapkowice – GliwiceRuda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Trzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa) oraz droga wojewódzka numer 902 (Katowice – Chorzów – Świętochłowice – Ruda Śląska – Zabrze).

 

Umyty katalizator w Chorzowie.

Mycie katalizatora w Chorzowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Chorzowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Chorzowie 398
Regeneracja filtra FAP w Chorzowie 398
Mycie katalizatora w Chorzowie 398
Płukanie katalizatora SCR w Chorzowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Chorzowie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Chorzowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Chorzowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Chorzowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Chorzowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer