Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Kielce

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Kielcach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Kielecczyzna to piękne, choć stereotypowo nieco wietrzne miejsce, którego klejnotem koronnym są, jakżeby inaczej, Kielce. Jak przystało na stolicę województwa świętokrzyskiego, Kielce, są lokalnym centrum kulturalnym, przemysłowym i handlowym. Nic zresztą dziwnego, ponieważ w Kielcach prężnie rozwija się nie tylko handel, nie tylko prowadzone są renowacje zabytków, ale co najważniejsze chyba, gigantycznym skokiem może pochwalić się przemysł, zwłaszcza w gałęzi związanej z motoryzacją. Ponieważ w zasadzie wszystkie dziedziny industrializacji XXI wieku zakładają wygodny i sprawny transport, stąd i niczym przysłowiowe grzyby po deszczu, we wszystkich 53 dzielnicach osiedlach Kielc, wyrastają warsztaty samochodowe. Wiadomo, co rodzi popyt, a z racji dużej ilości samochodów wyposażonych w oszczędne silniki diesla, naprawy DPF, czyszczenie katalizatorów, regeneracja filtrów cząstek stałych to dla większości mechaników chleb powszedni. Jednak mechaników w samych Kielcach jest ponad 300, jak wybrać najlepszego? Oczywiście dzięki naszemu systemowi wyszukiwania mechaników – wybierz z panelu bocznego swoją lokalizację, poszukiwaną usługę lub markę pojazdu, którą docelowo ma zająć się mechanik. Nasz system sam przekieruje Cię do najlepszego warsztatu.

 

Filtr cząstek stałych zamontowany w Audi
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Kielce

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kielcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kielcach 398
Regeneracja filtra FAP w Kielcach 398
Mycie katalizatora w Kielcach 398
Płukanie katalizatora SCR w Kielcach 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Kielcach 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kielcach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Kielcach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kielcach 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer