Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kielce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kielcach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Kielecczyzna to piękne, choć stereotypowo nieco wietrzne miejsce, którego klejnotem koronnym są, jakżeby inaczej, Kielce. Jak przystało na stolicę województwa świętokrzyskiego, Kielce, są lokalnym centrum kulturalnym, przemysłowym i handlowym. Nic zresztą dziwnego, ponieważ w Kielcach prężnie rozwija się nie tylko handel, nie tylko prowadzone są renowacje zabytków, ale co najważniejsze chyba, gigantycznym skokiem może pochwalić się przemysł, zwłaszcza w gałęzi związanej z motoryzacją. Ponieważ w zasadzie wszystkie dziedziny industrializacji XXI wieku zakładają wygodny i sprawny transport, stąd i niczym przysłowiowe grzyby po deszczu, we wszystkich 53 dzielnicach osiedlach Kielc, wyrastają warsztaty samochodowe. Wiadomo, co rodzi popyt, a z racji dużej ilości samochodów wyposażonych w oszczędne silniki diesla, naprawy DPF, czyszczenie katalizatorów, regeneracja filtrów cząstek stałych to dla większości mechaników chleb powszedni. Jednak mechaników w samych Kielcach jest ponad 300, jak wybrać najlepszego? Oczywiście dzięki naszemu systemowi wyszukiwania mechaników – wybierz z panelu bocznego swoją lokalizację, poszukiwaną usługę lub markę pojazdu, którą docelowo ma zająć się mechanik. Nasz system sam przekieruje Cię do najlepszego warsztatu.

Przez teren Kielc przebiega droga ekspresowa S7 (Straszyn – GdańskNowy Dwór GdańskiElblągOstródaOlsztynekNidzicaMławaPłońskZakroczymNowy Dwór MazowieckiŁomiankiWarszawaGrójecRadomSkarżysko-KamiennaSuchedniów – Kielce – ChęcinyJędrzejówKrakówMyślenice – Lubień – Rabka), droga krajowa numer 74 (Walichnowy – WieluńBełchatówPiotrków TrybunalskiSulejów – Żarnów – Kielce – Łagów – OpatówAnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol – Gorajec – SzczebrzeszynZamośćHrubieszów – Zosin) oraz droga krajowa numer 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa TarnowskaTarnówPilznoJasło).

Filtr cząstek stałych zamontowany w Audi
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Kielce

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kielcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kielcach 398
Regeneracja filtra FAP w Kielcach 398
Mycie katalizatora w Kielcach 398
Płukanie katalizatora SCR w Kielcach 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Kielcach 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kielcach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Kielcach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kielcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kielcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer