Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Dąbrowa Górnicza

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Dąbrowie Górniczej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jest zarówno miastem o największej powierzchni, jak i największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego, mowa oczywiście o Dąbrowie Górniczej. Co prawda ilość mieszkańców od kilku lat regularnie spada, jednak poziom życia zdecydowanie się poprawia, co widać na przykład w ilości samochodów przypadających na określoną ilość mieszkańców. Można powiedzieć, że cała setka mechaników rozsiana wśród 18 dzielnic miasta nie może narzekać na brak zajęcia. Niezależnie czy to Łazy, Łosień, Sikorka czy Tucznawa, problemy z samochodami, zwłaszcza z nowoczesnymi dieslami wyposażonymi w filtry DPF, pojawiały się i będą się pojawiać. Jak więc szybko i skutecznie znaleźć mechanika, który pomoże nam w kłopocie z samochodem? Dzięki stronie filtry-dpf-fap.pl internetowej. W naszej bazie danych mamy pogrupowanych mechaników zarówno pod względem miejsca działalności, jak i usług, których świadczeniem się zajmują. Z panelu bocznego należy wybrać regeneracja filtrów dpf albo czyszczenie katalizatorów lub dowolną inną pozycję, która nas interesuje, a system sam przeniesie nas do odpowiedniego profilu. Regeneracja filtra cząstek stałych teraz zajmie dosłownie chwilę – jeden telefon i umówiona wizyta. Sprawdź.

 

 

Układ wydechowy Audi - katalizator oksydacyjny
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Dąbrowa Górnicza

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Dąbrowie Górniczej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Dąbrowie Górniczej 398
Regeneracja filtra FAP w Dąbrowie Górniczej 398
Mycie katalizatora w Dąbrowie Górniczej 398
Płukanie katalizatora SCR w Dąbrowie Górniczej 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Dąbrowie Górniczej 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Dąbrowie Górniczej 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Dąbrowie Górniczej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Dąbrowie Górniczej 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer