Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Dolnośląskie, powiat oławski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Powiat oławski zlokalizowany jest w województwie dolnośląskim, powstał w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Powierzchnia powiatu oławskiego wynosi 524 kilometry kwadratowe, mieszka w nim około 76 300 osób, a jego siedzibą jest miasto Oława. Powiat oławski sąsiaduje z powiatem oleśnickim, brzeskim, namysłowskim, wrocławskim i strzelińskim.

Na terenie powiatu znajduje się pięć rezerwatów przyrody: leśne Grodzisko Ryczyńskie, Kanigóra, Leśna Woda, Zwierzyniec i Łacha Jelcz.

Przez teren powiatu oławskiego przebiega najdłuższa trasa europejska E40 (Francja – Belgia – Niemcy – Polska – Ukraina – Rosja – Kazachstan – Uzbekistan – Kazachstan – Kirgistan – Kazachstan), droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowiceWrocław – Brzeg – OpoleStrzelce OpolskieToszekPyskowiceBytomBędzinSosnowiecDąbrowa GórniczaOlkuszKrakówWieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojniczTarnówPilznoDębicaRopczyceRzeszówŁańcutJarosławRadymno – Korczowa), droga wojewódzka numer 395 (BierutówOławaStrzelin) oraz droga wojewódzka numer 455 (WrocławJelcz-LaskowiceOława).

Filtr cząstek stałych stworzony został dla samochodów z silnikiem diesla, jego rolą jest ograniczenie szkodliwej emisji do atmosfery. Najczęstsze problemy występujące z filtrem to: podnoszenie się poziomu oleju, czy chociażby wzrost zużycia paliwa. Aby przywrócić pełną sprawność filtra cząstek stałych, zaleca się wypalić, wypłukać, zregenerować lub naprawić filtr DPF FAP i SCR. Na terenie powiatu oławskiego znajduje się autoryzowany serwis, zajmujący się filtrami cząstek stałych i katalizatorami samochodowymi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat oławski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat oławski 398
Regeneracja filtra FAP powiat oławski 398
Mycie katalizatora powiat oławski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat oławski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat oławski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat oławski 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat oławski 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych powiat oławski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat oławski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer