Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Lipka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Lipce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lipka znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem katalizatorów do aut z logo Hino Motors. Osiągnięcie maksymalnych wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Hino Motors to pojazdy, które są słynne na terenie całej Polski, jednak stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Z reguły przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, znanej firmy Hino Motors, staje się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Mnóstwo pojazdów osobowych w Lipce to samochody z silnikiem MultiJet posiadające wbudowany filtr FAP, który potrzebuje regeneracji. Filtry FAP wykonują pracę w bardzo obciążonych warunkach pracy , czyli w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Producentowi Hino Motors nie udało się utrzymanie wymaganych do zrealizowania osiągów poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów DPF. Znalezienie adekwatnego warsztatu w Lipce specjalizującego się w pojazdach osobowych Hino Motors może przysporzyć problemów, i jest mozolne. Zrewaloryzowanie wydajności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Lipce dla aut producenta Hino Motors jest możliwe, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Lipki. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych DPF z Hino Motors dla Lipki ulokowaliśmy niżej, da się porównać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Lipce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Lipce 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Lipce 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Lipce 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Lipce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Lipce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Lipce 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Lipce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Lipce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Lipce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Lipce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipka Sępoleńska LIK01C 53.495831/17.252550 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer