Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Jaworowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Jaworowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, pomimo że element ten zużywa się, w czym poradzić może czyszczenie katalizatorów w warsztacie pod Jaworową. Holden (HSV) to osobówki, które cieszą się renomą na całym świecie, jednak borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Filtry DPF chodzą w niezwykle trudnym środowisku pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Jaworową zlokalizować można warsztaty, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Holden (HSV). Uzyskanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, identycznych z normą EURO 4, wymaga działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Jaworowa należy do miast, które dotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu producent Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Nagminnie przyczyną zdławionego filtra FAP, wytwórcy Holden (HSV), bywa inny problem, jeden z nich to: nieszczelny układ wtryskowy. Mnóstwo aut w Jaworowej to auta z silnikiem dCi posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który dopomina się mycia. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów SCR czy regeneracja DPF FAP dla samochodów Holden (HSV), odnaleźć można w panelu bocznym, czy w warsztatowym laboratorium w Jaworowej. Wykaz cen czyszczenia filtrów DPF wymontowanych z Holden (HSV) dla Jaworowej ulokowaliśmy w poniższej sekcji, trzeba przeglądnąć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Jaworowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Jaworowej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Jaworowej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Jaworowej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jaworowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jaworowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Jaworowej 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Jaworowej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jaworowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Jaworowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaworowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Jaworowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaworowa Warszawska JWW01C 52.145828/20.949310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer