Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Miękinia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Miękini

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, jednakowoż część ta zużywa się, w czym poradzić może płukanie filtrów DPF w warsztacie pod Miękinią. Filtry DPF FAP chodzą w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje utrata parametrów części. Filtry DPF zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem współpracę z Miękinią. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości z eksploatacją auta Koenigsegg, przydaje się czasem przeczyścić FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Miękini. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg chlubią się wybitnymi rozwiązaniami w kwestii spadku produkcji gazów spalinowych. Sporo pojazdów osobowych w Miękini to samochody z turbodoładowaniem posiadające wbudowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Znanej marce Koenigsegg nie udałoby się zdobycie wymaganych do zrealizowania wartości zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Nierzadko powodem zaczopowania katalizatora samochodowego, marki Koenigsegg, trafia się inny mankament, dla przykładu: uszkodzony układ zasilania silnika. Odzyskanie wydolności części katalizatorów w Miękini dla pojazdów Koenigsegg jest łatwe, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Miękini. Tabela z cenami odnawiania elementów filtrów DPF wymontowanych z Koenigsegg dla Miękini wstawiono poniżej tego tekstu, da się wyszukać na tej liście, jaka jest cena za usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Miękini

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Miękini 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Miękini 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Miękini 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miękini 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Miękini 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Miękini 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miękini 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Miękini 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Miękini

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miękini z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Miękini wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miękinia Tadeusza Kościuszki MIK841 51.193550/16.738529 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer