Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pobierowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pobierowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pobierowie pojawiła się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Łada z racji pracy warsztatu samochodowego z Pobierowa. Odzyskanie maksymalnych wyników poziomu produkcji cząstek stałych, zgodnych z EURO, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych. Firmie Łada nie powiodłoby się utrzymanie wymaganych do spełnienia pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Łada to pojazdy, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, niemniej jednak walczą ze strapieniem z filtrami DPF. FAP-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem usługi z Pobierowa. Standardową usterką, dotykającą osobówki spod skrzydeł Łada, zazwyczaj, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Prócz rozrywek turystycznych w Pobierowie odnaleźć można zakłady, zajmujące się regeneracją FAP do aut Łada. Pobierowo jest jednym z ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Pobierowa, czemu słynna marka Łada usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów FAP. Z racji tego, że Łada, niczym inne pojazdy wymaga do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Pobierowie zadbać o filtr FAP. Ulepszenie skuteczności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Pobierowie dla aut Łada jest łatwe, albowiem technologia regeneracji wodnej dotarła do Pobierowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pobierowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pobierowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pobierowie 320
Mycie katalizatora Łada w Pobierowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pobierowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pobierowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pobierowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Pobierowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Pobierowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pobierowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pobierowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pobierowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pobierowo Piastowska PBW01A 54.058949/14.940640 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer