Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zawada Uszewska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zawadzie Uszewskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w samochodach osobowych Łada z silnikiem diesla, jednak część ta zużywa się, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w pracowni pod Zawadą Uszewską. Łada to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem w całym kraju, ale stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Dobór wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Zawadzie Uszewskiej przodującego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Marce Łada mogłoby nie powieść się wytwarzanie koniecznych górnych pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów FAP. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą zmagają się osobówki z symbolem Łada, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Zdobycie limitów poziomu emisji spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Zawadzie Uszewskiej odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF do samochodów Łada. Zawada Uszewska należy do centrów, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Zawady Uszewskiej, czemu znana firma Łada stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Łada w Zawadzie Uszewskiej, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Gdyż Łada, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów DPF/FAP zalecamy w Zawadzie Uszewskiej zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zawadzie Uszewskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zawadzie Uszewskiej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zawadzie Uszewskiej 320
Mycie katalizatora Łada w Zawadzie Uszewskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zawadzie Uszewskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zawadzie Uszewskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zawadzie Uszewskiej 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Zawadzie Uszewskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Zawadzie Uszewskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zawadzie Uszewskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawadzie Uszewskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zawadzie Uszewskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawada Uszewska Gnojnik GJN01G 49.905651/20.605721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer