Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Święciechowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Święciechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Święciechowie znajduje się sposobność odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Holden (HSV) z powodu bytności pracowni warsztatu z Święciechowy. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem firmę pod Święciechową. Święciechowa jest jednym z miast, jakie biją na alarm w związku, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Katalizatory SCR działają w niezwykle skomplikowanych warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek parametrów urządzenia. Producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe utrzymanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odnalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Święciechowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć problemów, a także jest czasochłonne. Pojazdy z logo Holden (HSV) szczycą się pierwszorzędnymi metodami w sferze obniżenia zawartości produkowanych gazów wydechowych. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Święciechowie odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Odnajdź warsztat, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Święciechowie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Tabela z cenami płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Holden (HSV) dla Święciechowy ulokowano poniżej, można porównać w tamtej tabeli, ceny za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Święciechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Święciechowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Święciechowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Święciechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Święciechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Święciechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Święciechowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Święciechowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Święciechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Święciechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Święciechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Święciechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Święciechowa Strzelecka SWH01N 51.856258/16.505831 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer