Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Ślizów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Ślizowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ślizowie istnieje szansa naprawy filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny funkcjonowania laboratorium z Ślizowa. Katalizatory SCR stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy współpracę z Ślizowem. Duża część aut w Ślizowie to samochody z silnikiem CDTi mające zainstalowany DPF, który dopomina się mycia. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności podczas prowadzenia samochodu Hino Motors, wypada od czasu do czasu przepalać katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ślizowa. Hino Motors to osobówki, które są uznane w całym kraju, lecz stykają się z kwestią z filtrami FAP. Ślizów jest jednym z miast, jakie dotyka problem w związku, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Hino Motors usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych. Marce Hino Motors nie udało się wytworzenie oczekiwanych pułapów produkcji spalin, bez skorzystania z katalizatorów. Znalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Ślizowie specjalizującego się w autach Hino Motors może przysporzyć trudności, a także jest pracochłonne. Wykaz cen regeneracji katalizatorów samochodowych wymontowanych z Hino Motors dla Ślizowa ulokowano pod zdjęciem, powinno być można przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów lub płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Hino Motors, zlokalizować można w panelu po prawej, lub w warsztacie w Ślizowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Ślizowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Ślizowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Ślizowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Ślizowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Ślizowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Ślizowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Ślizowie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Ślizowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Ślizowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Ślizowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ślizowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Ślizowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ślizów Ślizów 80D POP-SYC5 51.272018/17.716240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer