Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Świętoszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Świętoszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świętoszów wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Holden (HSV). Samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) odznaczają się znakomitymi sposobami w dziedzinie obniżenia produkcji spalin. Świętoszów jest jednym z miast, jakie biją na alarm w związku, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Świętoszowa, czemu słynna firma Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, z pomocą filtrów FAP. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory SCR funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Uzyskanie pułapów produkcji spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF. Prócz niespodzianek dla turystów pod Świętoszowem zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, niemniej jednak borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Tabela cennika mycia katalizatorów samochodowych z samochodów Holden (HSV) dla Świętoszowa ulokowano w części strony poniżej, istnieje możliwość by odszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie naprawy FAP. Ponieważ Holden (HSV), tak jak inne maszyny potrzebuje do właściwego działania kompletnych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Świętoszowie wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Świętoszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Świętoszowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Świętoszowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Świętoszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Świętoszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Świętoszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Świętoszowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Świętoszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Świętoszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Świętoszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świętoszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Świętoszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świętoszów Brzozowa SWW01A 51.475052/15.386390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer