Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bisztynek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bisztynku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w autach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, jednakże komponent ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Bisztynkiem. Bardzo często powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, firmy Infiniti, trafia się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem firmę pod Bisztynkiem. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje spadek wyników części. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów podczas prowadzenia samochodu Infiniti, wypada czasem czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Bisztynka. Bisztynek jest jednym z miast, które mają problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Bisztynka, czemu słynny producent Infiniti próbuje, zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Osiągnięcie pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Cały szereg samochodów osobowych w Bisztynku to samochody z silnikiem TDDI mające zamontowany DPF, który nie może obejść się bez płukania. Lista cennika regeneracji katalizatorów samochodowych dedykowanych do Infiniti dla Bisztynka umieściliśmy na dole, nie ma przeszkód, by wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi naprawy katalizatorów. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP jak też płukanie FAP dla pojazdów marki Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztatowym laboratorium w Bisztynku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bisztynku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bisztynku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bisztynku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bisztynku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bisztynku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bisztynku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bisztynku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Bisztynku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Bisztynku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bisztynku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bisztynku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bisztynku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bisztynek Henryka Sienkiewicza BSZ01N 54.084728/20.902769 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer