Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Przeźmierowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Przeźmierowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przeźmierowie jest możliwość czyszczenia filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu z racji bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Przeźmierowa. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całego świata, jednakże biedzą się z kwestią z katalizatorami SCR. Katalizatory SCR funkcjonują w niezwykle brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów części. Niemało pojazdów osobowych w Przeźmierowie to auta z silnikiem diesla mające zamontowany FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Przeźmierowie odszukać można pracownie, parające się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych Isuzu. Zdobycie wyników emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego katalizatora samochodowego. Katalizatory SCR zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy współpracę z Przeźmierowem. Klasyczną bolączką, z jaką zmagają się pojazdy z symbolem Isuzu, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny FAP. Wybierz mechanika, który specjalizuje się w Isuzu w Przeźmierowie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Ze względu fakt, że Isuzu, równorzędnie jak inne maszyny potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Przeźmierowie wziąć pod lupę FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Przeźmierowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Przeźmierowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Przeźmierowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Przeźmierowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Przeźmierowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Przeźmierowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Przeźmierowie 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Przeźmierowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Przeźmierowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Przeźmierowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przeźmierowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Przeźmierowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przeźmierowo Rynkowa PRM01A 52.426140/16.786221 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer