Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Unisław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Unisławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Unisław cieszy się sławą z powodu warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych z logo Lamborghini. Wiele aut w Unisławiu to pojazdy z silnikiem HDI posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez płukania. Ażeby uchronić się od przykrości podczas prowadzenia pojazdu Lamborghini, należy okresowo przeczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Unisławia. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Lamborghini charakteryzują się pierwszorzędnymi sposobami w kwestii spadku poziomu produkcji cząstek stałych. Lamborghini to osobówki, jakie są słynne na terenie całego świata, mimo to walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, przez co filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, polecamy firmę pod Unisławiem. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki w Unisławiu wyprofilowanego w samochodach Lamborghini może być nieproste, oraz jest mozolne. Częstą wadą, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe marki Lamborghini, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr FAP. Ze względu fakt, że Lamborghini, niczym inne pojazdy potrzebuje do sprawnego działania nienaruszonych filtrów FAP warto wspomnieć, by w Unisławiu przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP jak też płukanie FAP dla samochodów producenta Lamborghini, zlokalizować można na stronie, jak też w laboratorium warsztatu w Unisławiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Unisławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Unisławiu 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Unisławiu 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Unisławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Unisławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Unisławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Unisławiu 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Unisławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Unisławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Unisławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Unisławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Unisławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Unisław Osiedle Leśne Chełmińska UNS01A 53.210720/18.379450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer