Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Caterham, Świlcza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Caterham w Świlczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Caterham z silnikiem napędzanym dieslem, choć element ten dotykają usterki, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w pracowni pod Świlczą. Caterham to osobówki, jakie są słynne w całym kraju, niemniej jednak biedzą się z problemami z katalizatorami. Aby unikać trudności z eksploatacją samochodu Caterham, należy czasem wyczyścić FAP, jest to dostępne u mechanika pod Świlczy. Świlcza jest jednym z miast, które dotyka problem związany, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Caterham usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Wiele pojazdów osobowych w Świlczy to samochody z silnikiem HDI posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje odnawiania elementów. Filtry cząstek stałych składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Świlczą. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w nieprzeciętnie obciążonych warunkach pracy , czyli w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku osiągów części. Zachowanie górnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez EURO 6, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Caterham, można odszukać po prawej stronie, oraz w laboratorium w Świlczy. Zrewaloryzowanie wydajności właściwości filtrów DPF/FAP w Świlczy dla samochodów producenta Caterham jest dostępne, ponieważ nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Świlczy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Caterham w Świlczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Caterham w Świlczy 320
Regeneracja filtra FAP Caterham w Świlczy 320
Mycie katalizatora Caterham w Świlczy 320
Płukanie katalizatora SCR Caterham w Świlczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Caterham w Świlczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Caterham w Świlczy 1490
Wycinanie filtra DPF Caterham, usuwanie filtra DPF Caterham w Świlczy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Caterham w Świlczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Caterham w Świlczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świlczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Caterham

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Caterham w Świlczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świlcza Świlcza 350C SWL01G 50.072048/21.896080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer