Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Chotomów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Chotomowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chotomowie istnieje sposobność naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Holden (HSV) z racji obecności pracowni warsztatu z Chotomowa. Na ogół podłożem zaczopowania DPF-a, marki Holden (HSV), trafia się inna wada, doskonałym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Holden (HSV) mogą się pochwalić świetnymi metodami w kwestii obniżania zawartości produkowanych gazów spalinowych. Znalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Chotomowie przodującego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, jednak zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF funkcjonują w niezwykle brudnych warunkach pracy, czyli za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Chotomów jest jednym z centrów, jakie biją na alarm powiązany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Chotomowa, czemu słynna firma Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów FAP. Typową wadą, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV), zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Holden (HSV) w Chotomowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP czy regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut producenta Holden (HSV), zlokalizować można w panelu po prawej, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Chotomowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Chotomowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Chotomowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Chotomowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Chotomowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Chotomowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Chotomowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Chotomowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Chotomowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Chotomowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Chotomowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chotomowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Chotomowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chotomów Kościelna CHT01N 52.408112/20.886580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer