Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Jerzmanowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Jerzmanowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Jerzmanowice cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych znanej marki Holden (HSV). Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV) szczycą się bezkonkurencyjnymi możliwościami w sferze redukcji ilości emitowanych spalin. Filtry DPF zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Jerzmanowicami. Dobór adekwatnego zakładu mechaniki w Jerzmanowicach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Zazwyczaj przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Holden (HSV), trafia się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Marce Holden (HSV) nie powiodłoby się generowanie niezbędnych do spełnienia pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Jerzmanowicach zlokalizować można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem DPF do samochodów Holden (HSV). By zabezpieczyć się od przykrości podczas prowadzenia diesla Holden (HSV), przydaje się od czasu do czasu wyczyścić filtr FAP, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Jerzmanowic. Serwis takich usług jak naprawa FAP albo regeneracja katalizatorów SCR dla aut marki Holden (HSV), można znaleźć na stronie, albo w warsztatowym laboratorium w Jerzmanowicach. Z racji tego, że Holden (HSV), zupełnie jak inni producenci potrzebuje do poprawnego działania kompletnych filtrów cząstek stałych warto wspomnieć, by w Jerzmanowicach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Jerzmanowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Jerzmanowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Jerzmanowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Jerzmanowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jerzmanowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jerzmanowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Jerzmanowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Jerzmanowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jerzmanowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Jerzmanowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jerzmanowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Jerzmanowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jerzmanowice Centralna POP-JEM1 50.214581/19.753090 Wyszukaj
Jerzmanowice Rajska JER01A 50.214741/19.746880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer