Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kisielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kisielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, choć moduł ten dotykają usterki, co może rozwiązać regeneracja filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kisielowem. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Kisielowie odnaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych Holden (HSV). Katalizatory samochodowe składają się z ceramiki, i metalowej osłony, przez co filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z Kisielowem. Korporacji Holden (HSV) nie udałoby się osiągnięcie koniecznych do spełnienia górnych limitów zawartości produkowanych spalin, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Często bolączką, z którą męczą się pojazdy z symbolem Holden (HSV), głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF. Kisielów należy do miast, jakie dotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wiele samochodów w Kisielowie to pojazdy z silnikiem JTDM posiadające FAP, który musi się oddawać do płukania. Nagminnie powodem przytkanego filtra DPF, korporacji Holden (HSV), zdarza się inna usterka, możliwą przyczyną jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Odnowienie wydolności elementów filtrów FAP w Kisielowie dla samochodów marki Holden (HSV) jest bezproblemowe, bowiem regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Kisielowa. Zlokalizuj swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Kisielowie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kisielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kisielowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kisielowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kisielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kisielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kisielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kisielowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Kisielowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Kisielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kisielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kisielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kisielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kisielów 1617R ZRC01N 49.986488/22.538330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer