Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Olszewo-Borki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Olszewie-Borkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Olszewie-Borkach znajduje się opcja odnawiania filtrów DPF/FAP do pojazdów Holden (HSV) z przyczyny działalności warsztatowego laboratorium z Olszewa-Borek. Pojazdy znanego koncernu Holden (HSV) cechują się dobrymi metodami w temacie redukowania ilości emitowanych cząstek stałych. Uzyskanie maksymalnych wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Nierzadko sprawcą zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Holden (HSV), staje się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Olszewo-Borki należy do centrów, które dotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze, czemu marka Holden (HSV) próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Firmie Holden (HSV) nie powiodło się wytwarzanie spodziewanych maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych utworzone są z ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Olszewem-Borkami. Zazwyczaj niedoskonałością, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Holden (HSV), szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany FAP. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Holden (HSV) dla Olszewa-Borek ulokowaliśmy pod zdjęciem, da się wyszukać tam, ceny za świadczone usługi płukania DPF FAP. Ponieważ Holden (HSV), tak jak inne marki potrzebuje do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy, żeby w Olszewie-Borkach zwrócić uwagę na FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Olszewie-Borkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Olszewie-Borkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Olszewie-Borkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Olszewie-Borkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Olszewie-Borkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olszewo-Borki Jana Kochanowskiego OBR01A 53.066479/21.533051 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer