Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bolechówko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bolechówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bolechówku pojawiła się szansa odnawiania elementów filtrów FAP do samochodów osobowych Infiniti z powodu obecności laboratorium warsztatu z Bolechówka. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednakże zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Słynnej marce Infiniti nie udało się uzyskanie wymaganych do spełnienia pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Zwykle źródłem zapchanego FAP-a, marki Infiniti, staje się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Typową niedoskonałością, która dotyka osobówki wytwórcy Infiniti, w większości wypadków, mające silnik samozapłonowy, jest brudny filtr cząstek stałych. Katalizatory SCR chodzą w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie następuje spadek osiągów części. Diesle wytwórcy Infiniti chlubią się dobrymi mechanizmami pracy w sferze redukowania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Cały szereg samochodów w Bolechówku to samochody z turbosprężarką mające wbudowany filtr DPF FAP, który wymaga regeneracji. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Infiniti, można odszukać na stronie, jak również w pracowni warsztatu w Bolechówku. Odtworzenie niezawodności części filtrów DPF/FAP w Bolechówku dla samochodów Infiniti jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Bolechówka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bolechówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bolechówku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bolechówku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bolechówku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bolechówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bolechówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bolechówku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Bolechówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Bolechówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bolechówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolechówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bolechówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolechówko Lipowa POP-BWK1 52.519440/16.997190 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer