Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bukowsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bukowsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem na ropę, jednak element ten dotykają usterki, co może rozwiązać regeneracja filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Bukowskiem. Bukowsko jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Koenigsegg stara się, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są słynne w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Marce Koenigsegg nie powiodło się wytworzenie koniecznych maksymalnych wartości emisji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. By uniknąć kłopotów z użytkowaniem diesla Koenigsegg, należy czasem czyścić filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Bukowska. Cały szereg aut w Bukowsku to auta z silnikiem na ropę mające zamontowany filtr i katalizator, który wymaga regeneracji. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy zatem usługi z Bukowska. Filtry FAP funkcjonują w niezwykle skomplikowanym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Ponieważ Koenigsegg, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych FAP polecamy w Bukowsku wziąć pod lupę filtr i katalizator. Dobierz swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Bukowsku, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bukowsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bukowsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bukowsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bukowsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bukowsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bukowsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bukowsku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Bukowsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Bukowsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bukowsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bukowsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bukowsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bukowsko Bukows284 BKS01D 49.473099/22.054211 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer