Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mikołajki Pomorskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mikołajki Pomorskie chlubi się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów i katalizatorów do pojazdów wytwórcy Koenigsegg. Wiele samochodów w Mikołajkach Pomorskich to auta z silnikiem CDTi mające zamontowany katalizator SCR, który potrzebuje czyszczenia. Koenigsegg to osobówki, które są uznane na całym świecie, lecz stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Odnalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Mikołajkach Pomorskich specjalizującego się w autach Koenigsegg może być niełatwe, jak również jest mozolne. Mikołajki Pomorskie należy do ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Mikołajek Pomorskich, czemu słynny producent Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Mikołajkami Pomorskimi znaleźć można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów do aut osobowych Koenigsegg. Ażeby zabezpieczyć się od trudności przy prowadzeniu diesla Koenigsegg, trzeba czasem przeczyścić FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Mikołajek Pomorskich. Katalizatory stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z Mikołajkami Pomorskimi. Wybierz swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Lista cennika oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF od Koenigsegg dla Mikołajek Pomorskich znajduje się w dolnej części strony, powinno być można sprawdzić w tamtej tabeli, jaka jest cena za usługi czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mikołajkach Pomorskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mikołajkach Pomorskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikołajki Pomorskie Szreibera MPM01A 53.801739/21.574770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer