Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Osielsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Osielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osielsko słynne jest z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Koenigsegg. Firmie Koenigsegg nie powiodło się wyprodukowanie niezbędnych do zrealizowania górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, bez skorzystania z katalizatorów. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całej Polski, jednak borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osielsko jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Osielska, czemu znany koncern Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Znalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Osielsku specjalizującego się w pojazdach Koenigsegg może być nieproste, a także jest mozolne. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i wymagają regeneracji, zalecamy pracownię w Osielsku. Żeby unikać kłopotów z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, potrzeba okresowo przeczyścić DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Osielska. Filtry DPF działają w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a dokładnie w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR oraz regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Koenigsegg, można znaleźć na stronie, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Osielsku. Odnowienie skuteczności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Osielsku dla aut producenta Koenigsegg jest bezproblemowe, gdyż regeneracja wodna zawędrowała do Osielska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Osielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Osielsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Osielsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Osielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Osielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Osielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Osielsku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Osielsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Osielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Osielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Osielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osielsko Szosa Gdańska OSI01G 53.182899/18.066910 Wyszukaj
Osielsko Szosa Gdańska OSI02A 53.192379/18.075670 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer