Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zabrzeg

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zabrzegu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, jednakże moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Zabrzegiem. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osobówki spod znaku Koenigsegg mogą się poszczycić wzorcowymi metodami w zakresie obniżenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją diesla Koenigsegg, wypada czasem przedmuchać katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Zabrzegu. Niemało pojazdów w Zabrzegu to pojazdy z silnikiem CDTi posiadające filtr i katalizator, który musi się oddawać do czyszczenia. Bardzo często źródłem uszkodzenia katalizatora SCR, znanej firmy Koenigsegg, bywa inny mankament, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Dobranie adekwatnego warsztatu w Zabrzegu celującego w samochodach Koenigsegg może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Filtry FAP działają w bardzo ciężkim środowisku pracy, to jest w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Dobierz swój zakład, który jest specjalistą od Koenigsegg w Zabrzegu, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Zregenerowanie wydolności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Zabrzegu dla aut marki Koenigsegg jest bezproblemowe, bowiem regeneracja wodna dotarła do Zabrzegu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zabrzegu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zabrzegu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zabrzegu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zabrzegu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zabrzegu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zabrzegu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zabrzegu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zabrzegu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zabrzegu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zabrzegu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zabrzegu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zabrzegu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zabrzeg Generała Władysława Sikorskiego ZAZ01N 49.914059/18.942619 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer