Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Łambinowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Łambinowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łambinowicach jest szansa regeneracji filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z racji działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Łambinowic. Dobór specjalistycznego warsztatu mechaniki w Łambinowicach specjalizującego się w pojazdach osobowych Łada może być skomplikowane, a także jest pracochłonne. Uzyskanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego DPF-a. Filtry FAP operują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w wydechu, przez co po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Łambinowice jest jednym z centrów, jakie mają problem związany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze, czemu słynna firma Łada dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Łada to diesle, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, jednak walczą z kwestią z katalizatorami SCR. Zazwyczaj bolączką, jaka dotyka osobówki wytwórcy Łada, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Pojazdy znanego koncernu Łada znamionują się nieprzeciętnymi patentami w temacie obniżenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Dobierz swojego mechanika, który naprawia samochody marki Łada w Łambinowicach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Poprawienie wydolności właściwości katalizatorów w Łambinowicach dla pojazdów Łada jest możliwe do osiągnięcia, bowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Łambinowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Łambinowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Łambinowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Łambinowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Łambinowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Łambinowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Łambinowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Łambinowicach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Łambinowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Łambinowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Łambinowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łambinowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Łambinowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łambinowice Kolejowa LAM01N 50.537498/17.562019 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer