Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lotus, Chełm Śląski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lotus w Chełmie Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Lotus z silnikiem diesla, ale komponent ten psuje się, czemu podołać może regeneracja filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Chełmem Śląskim. Dobór specjalistycznego warsztatu mechaniki w Chełmie Śląskim przodującego w samochodach osobowych Lotus może być niełatwe, i jest żmudne. Lotus to pojazdy, jakie cieszą się sławą w całym kraju, jednakże biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Zdobycie pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Sporo aut w Chełmie Śląskim to samochody z silnikiem HDI mające zamontowany filtr i katalizator, który dopomina się czyszczenia. Częstą wadą, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Lotus, przede wszystkim, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator. Nieraz źródłem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Lotus, zdarza się inny defekt, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, zalecamy współpracę z Chełmem Śląskim. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Lotus w Chełmie Śląskim, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Ulepszenie sprawności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Chełmie Śląskim dla aut marki Lotus jest bezproblemowe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Chełmu Śląskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lotus w Chełmie Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lotus w Chełmie Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP Lotus w Chełmie Śląskim 320
Mycie katalizatora Lotus w Chełmie Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR Lotus w Chełmie Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lotus w Chełmie Śląskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lotus w Chełmie Śląskim 1490
Wycinanie katalizatora Lotus, usuwanie katalizatora Lotus w Chełmie Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lotus w Chełmie Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lotus w Chełmie Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chełmie Śląskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lotus

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lotus w Chełmie Śląskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chełm Śląski Śląska CHS01A 51.124599/23.468700 Wyszukaj
Chełm Śląski Stacyjna CHE01A 50.108601/19.195370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer